Skip to main content

Topic: Helići i ja  (Read 6253 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Helići i ja

Reply #15
Nemas pojma...\
Salim se dobar si, samo nastavi, ovdje je to opusteno i lezerno a kad je pravi model onda se u pocetku malo ruke znoje, malo vjetar, malo elektonika, malo ziro...svasta uglavnom

Odg: Helići i ja

Reply #16
Nemas pojma...\
Salim se dobar si, samo nastavi, ovdje je to opusteno i lezerno a kad je pravi model onda se u pocetku malo ruke znoje, malo vjetar, malo elektonika, malo ziro...svasta uglavnom
Malo ovog, malo onog, malo svačeg, i na kraju PUNO dijelova po livadi :D

Ja sam uzeo ClearView i super. Na raptoru 60 radim tik tok ko od šale u dvorani 8)
U stvarnosti sam jučer napravio prvu osmicu i krug na prostoru nogometnog igrališta s 250-kom :-[
Za mene, jako slično, odlično za naviknuti se na kontrole kod određenog manevra, no u stvarnosti, elekonika, vjetar, i činjenica da puca metal a ne piksel, čini malo drugačiju sliku.
Ka budem odletio 50h u komadu u simulatoru bez krša onda budem nekaj i probao od manevara :-\


No eto bez simulatora bi bilo samo još teže. Definitivno treba po simluatoru.

Super ti ide, sviđa mi se autorotacija sletanje.

Budem i ja stavio neki svoj filmić stavio kad stignem ;D










Odg: Helići i ja

Reply #17
super,

ja se jos mucim s Impalom na G 4.5 u hooveru,

a s modelom (Belt) imam ukupno imam 10tak minuta leta i 3 uspjesna slijetanja te 20 tak djelomicnih (sletio u dijelovima)  ;D

450 jos nisam digao u zrak, a kad cu ne znam  :'(
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: Helići i ja

Reply #18
Bravo!Ja sam isto na tom mjestu:D Ja koristim FMS Sve Dokle mi Simulator Dongle ne dođe :D
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Helići i ja

Reply #19
nije fora govoriti da prvi put letiš heličem , svaka budala vidi da to nije istina, a oni koji zbilja počinju izgubit če svaku volju jer ni nakon nekoliko pokušaja neče uspjeti ni približnp tome letjeti.......

može netko biti talent , ali iskustvo je 99% uspjeha
dx9-xd8-gobac630

Odg: Helići i ja

Reply #20
eto, ja sam vrlo iskusan u padovima  :D
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

 

Odg: Helići i ja

Reply #21
nije fora govoriti da prvi put letiš heličem , svaka budala vidi da to nije istina, a oni koji zbilja počinju izgubit če svaku volju jer ni nakon nekoliko pokušaja neče uspjeti ni približnp tome letjeti.......

može netko biti talent , ali iskustvo je 99% uspjeha

Ne znam kaj da ti velim... I kak da ti dokažem, ali letim prvi put. Prekjučer sam prvi put probao helić i to na simulatoru. Ali letim avione od svoje 10.-e godine, tak da ipak imam veliku prednost nad nekim tko prvi put uzima stanicu u ruke, a pogotovo pokušava upravljati helićem.
MAK Zapad

Odg: Helići i ja

Reply #22
nije fora govoriti da prvi put letiš heličem , svaka budala vidi da to nije istina, a oni koji zbilja počinju izgubit če svaku volju jer ni nakon nekoliko pokušaja neče uspjeti ni približnp tome letjeti.......

može netko biti talent , ali iskustvo je 99% uspjeha

Ne znam kaj da ti velim... I kak da ti dokažem, ali letim prvi put. Prekjučer sam prvi put probao helić i to na simulatoru. Ali letim avione od svoje 10.-e godine, tak da ipak imam veliku prednost nad nekim tko prvi put uzima stanicu u ruke, a pogotovo pokušava upravljati helićem.


Je to je definitivno prednost, pogotovo kod orijentacije.

Odg: Helići i ja

Reply #23
da , uvažava se..... 15 godina sa stanicom u ruci  imaš veliku prednost , iskustvo je bitno , a ako si zaista prvi put letio helić , svaka čast ..
dx9-xd8-gobac630

Odg: Helići i ja

Reply #24
evo ZZZ3D aka zoki vozi avione pun k

helikopter je 2 puta u zivotu vozio tj hoveriro metar iznad zemlje sve skupa 3-4 min
i 3. put digo ga 10 ak metara kruzio i vozio, ko da svaki dan vozi heli 
tako da je jako jako velika prednost ako si prije vozio nesto

ja npr yaka (depron) vozim bez beda,dok heli hover i to je to
na simulatoru bez problem kruzim okolo, invert, nose in itd ali u stvarnosti me presijece i nemam muda probat sta i na simulatoru
sasvim drukcije je uzivo i na sim,i ko sto su rekli vjetar ziro itd

Odg: Helići i ja

Reply #25
Evo još malo yubito pilotiranja helija, inverted hover, inverted, inverted backward i par traljavih hurricane-a itd.

Phoenix RC Sim - Sport Flight with Aurora


Mislim da ću prestati letjeti s Dynam USB stanicom i početi sa svojom Futabom da si namjestim mrvicu negativnog expoa jer mi je helić preživčan kad su palice negdje oko sredine.
MAK Zapad