Skip to main content

Topic: Koju jedrilicu trenutno preporucujete (Read 7874 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koju jedrilicu trenutno preporucujete

Reply #15
... citam ja savjete... naravno i evo gledam na hobbyking imaju lokaciju u germany, dvije sestre su mi gore, pa bi bez problema mogle poslati, sta god... znaci ova od preko 2m ni pod razno ok necu odustajem, samo mi to trebate reci, ne nisam znao da nema pogon...

zaista sam novi u ovom, i sta cu gledam trazim i nekako mi se uzimala veca kontam jasnije je mogu vidjeti dok leti :) javio sam se da bezveze ne bacim pare, ipak nije jeftin sport... a volio bi da uzivam i da naucim... pa mozda dodjem u zagreb s frendom na livadu :)

 

Odg: Koju jedrilicu trenutno preporucujete

Reply #16
Tomislav ti je dao link na Bixlera, i Kinetic je super model za početi:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=15441

samo ga nemaju na lageru trenutno.

Kreni polako, kupi nekakav model kojeg nije previše šteta razbit, jer će ti se to sigurno kad-tad dogodit  :)
Da li baš mora biti jedrilica?
MAK Zapad

Odg: Koju jedrilicu trenutno preporucujete

Reply #17
Pa volio bi ... duze se leti :) ako se ne varam hehe... dignes i polako jedris... dok oni avion cijelo vrijeme pod naponom...

Uglavnom koliko treba da dostave i imaju li lager ove robe u svabiji?

Odg: Koju jedrilicu trenutno preporucujete

Reply #18
jel trazite još stanicu imam vam ja jednu stani graupner mx12 jr 35 MHz s prijamnikom i kristalom


Odg: Koju jedrilicu trenutno preporucujete

Reply #20
Pozdrav,

Evo kad ste se već dotakli Easy Glidera...
Preko www.toprc.eu sam ga naručio na poštu Dobova (poste restante).
Kupio sam model u KITu (radi se o Easy Glider PRO-u) i došao me 81 € s dostavom na poštu. Budući da sam iz zapadnog dijela ZG-a, imam 20min vožnje do pošte.
Na povratku na granici sam najnormalnije pokazao račun i sve je prošlo ok bez ikakvih dodatnih davanja.

Ovo pišem budući da mi se čini da će dosta početnika pročitat ovaj post pa da znaju koji je dosta jednostavan i jako povoljan način za nabavit taj model.
A model je sam po sebi MRAK !



Odg: Koju jedrilicu trenutno preporucujete

Reply #22
Pa dobro sad... nemreš usporedit bixlera s easy gliderom po cijeni...

Možeš eventualno kao početničke modele...

Odg: Koju jedrilicu trenutno preporucujete

Reply #23
Tomislav ti je sve rekao