Skip to main content

Topic: DeX Black Widow Quad (Read 43197 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #45
i ja sam odabral 1 na 1 karbon....  :)
baš sam ga jučer naručil, jer mi je sfalelo....
prevagnul je 1 na 1 karbon jer je malo lakše raditi s njim, ne moram se tolko mučiti da poravnam  virtualnu "treću dimenziju" niti karbona koja ide pod 45 u odnosu na stvarne niti....

napravil sam još 2 popravna iz smanjivanja mase na karboncima, sa karbonom 1 na 1 sam dobil koju desetinku grama ispod 100, samo tolko da je smbolično..... 99g  u biti kad bi zaokružival ispalo bi 100, ali glavno da je malo manje pa mogu slobodno pisat da je masa karbonca od 100g do 105g  ;)

twil karbon nejde ispod 105g, pa je masa modela od 105 do 110g......

dok običan model od stakla i sendvič materijala na potrebnim mjestima da se dobi čvrstoća....
ima oko 150 do 155g, razlika u masi je očita a čvrstoća je jednaka....

baš sad držim instrukcije svojem starom  :) ,
moram razočarati sve koji misle da postoji neki tajni recept, stvar je samo prakse....
učim starog raditi, ali mislim da idem krivom metodom.....
umjesto da ga pustim da sam radi sve i zasere desetak modela..... i svaki put na teži način nauči lekciju zakaj se nekaj radi kak se radi.... ja uskačem stalno i popravljam da nebu škarta.....
kaj je dugoročno vrlo loše

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #46
e , imaš ti živce ko kabele za dalekovod, čim moraš učit nekog svog to je teško...
dx9-xd8-gobac630

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #47
Kaj se tiče učenja, i ja molim za razumijevanje :P
J...... let bez jeze



Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #50
nice
 
lp
 
Toni

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #51
Toni  -  MRAK !!!

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #52
Ivek - ludnica!!  ;D

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #53
tnx dečki, samo ne kužim ove vaše interne fore  :)


Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #55
Dex quad ti zgleda super, šteta kaj nije za vece propove... kad smo več kod toga je možda moj gotov :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #56
Stigla jedna Crna Udovica u ZG danas (Pongra kupio) - kvaliteta izrade na zavidnom nivou, izgleda brutalno, quad je lagan ko perce, jedva čekam da ga složimo ;) Svaka čast DeX!
MAK Zapad

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #57
nema se tu kaj više novoga reći...
Dex svaka čast sve super osobno mislim da i nemre bolje...

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #58
hvala dečki, drago mi je dok su ljudi zadovoljni  :)


ma dosta sam zabrijal sa tim izgledom..... vidim samo greške, zato taj model nije ni bil zamišljen za prodaju mislil sam ga ostavit sebi
"kontrola kvalitete" je jako rigorozna, pogotovo kod ovakvih full karbonaca, čim se zalomi koji mjehurić ili vlaga u zraku malo zamuti sjaj površine....model ide u osobnu flotu ili na veliko sniženje  ;)



 

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #59
evo prvog micro veličine  :)

sad se samo moram strpiti da stignu motori, pa da počnem kršit  :)