Skip to main content

Topic: DeX Black Widow Quad (Read 43962 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #60
ZAKON !!!
dx9-xd8-gobac630

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #61
 :D :D dex  uz njega obavezno isporučiti i naočale ili povečalo ...

predobar je čim složiš javi da vidimo ....
ja sam već dobil volju za jednog ..
da po kuhinji ženu zaj.... :D :D :D

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #62
Brija!

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #63
je, stvarno je mali  :)

ali s propovima nekak dobi bolji look, ko da se malo popuni  ;)

samo čekam motore, sve je spremno ostalo, ali se HK nekak ne žuri poslat pakete u zadnje vrijeme....

s tim motorima sa kojim sam optimistično zamislil FPV sa GoPro kamerom mislim da bu quad prava mala zvijer....
svakak bu zanimljivo, jer sa elisama 5x3 trebal bi imati 1350g potiska s tim da bi se elise vrtele na 18 500 okretaja  :D :D

masa modela bude oko 320g, bar se nadam, a opet s rezervom računam 350g max da bi bil RTF model bez gopro i video linka.....

jedva čekam da to poleti


 

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #65
super izgleda!  ???

to bu bila stvarno ludnica, stane u džep  ;D
vjerujem da će lijepo letit.

nego, koliki mislis da je utjecaj na potisak to sto mu krak zaklanja 1/4 prop washa?

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #66
super izgleda!  ???

to bu bila stvarno ludnica, stane u džep  ;D
vjerujem da će lijepo letit.

nego, koliki mislis da je utjecaj na potisak to sto mu krak zaklanja 1/4 prop washa?


je, malkice se zaklanja potisak.... to me mučilo malo kod izrade.....
ali ne postoji druga opcija da se tak mali model napravi a da je čvrsto, lagano i dovoljno prostora za sve....
nije četvrtina washa, makar izgleda puno ispada da oko 1/8 ili max 1/7 punog kruga bude štopala ako se uzmu u obzir zaobljenja trupa koja budu bez puno gubitaka "kliznula" zrak dolje.....  opet kad gledaš cijeli model je zaobljen pa.....

u glavnom trebam isprobati  :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #67
Bravo Dex, još jedan brušeni dijamant iz tvoje radionice. Lijepo ga opremi s nekim prikladnim video linkom, dobij neku autonomiju i ponudi ga HV-u. Ma nemaju ni za cigare danas  ;D  al ovo je baš slatki quad za švrljanje po urbanoj sredini i može se zavući gotovo bilo gdje. Još jednom bravo.    
 
lp
Toni
 

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #68
hvala toni
imam u planu prilično okrutan video za quad, zemlja-zrak,zrak-zrak, voda-zrak, voda-zemlja, FPV Gopro, krš, krš, krš  :) :) :) scenarij je gotov, al čekam da mi HK pošalje motoriće......
čekanje me ubija  :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #69
danas su krenuli paketi koji su zapeli zbog njihove Nove...
pa držimo fige da što prije stignu.

do onda ti štancaj da možeš pakirat za van čim ljudi vide video pa krenu naruđbe.
To je posao, svaka čast.  cijeli Dex brand si već stvorio,
što god da napraviš mislim da ljudi mogu i na slijepo kupiti, jer mora valjati  8)
kako si i sam rekao, QC je na razini  :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #70
moj još nije ni isprintan, nadam se da se bude genulo nekaj....

hvala Tomislav, trudim se da svaki model bude kak spada.....
ja se ispričavam ljudima ak mi se na karboncu zalomi koji mjehur, ak se zalomi par, odmah idu pod "škart"
dok gledam neke druge modele, mislim si zakaj se opče trudim tolko :) ... ali opet bitno je da se dobije savršen model a ne da se kupac mora uvjeravat da nije tak loše  ;)

sad se ne trudim tolko sa štanjcanjem modela, više me zaokupljava izrada novih, moram napraviti "određeni broj"  različitih modela da pokrijem multirotore.....

DeX8 je u izradi i izgleda da bude još tako neko vrijeme jer je stvarno veliki zalogaj....
htel bi započeti još nekaj paralelno s tim, tak da si popunim vrijeme.....
nekak naginjem hexi, samo ne znam kakav tip modela..... iz jednog komada, ili u dijelovima.....
promjer modela me muči jer bolje je da je čim manji pogotovo ako je iz jednog komada zbog mase i čvrstoće, ako je sastavljiv kao prvi quad i octa koju radim onda dimenzije nisu problem ali je više posla kod izrade i dizajnom sam dosta ograničen... a to je ono kaj baš ne bi htel.... hoću da model izgleda totalno futuristički....

tak da ak neko ima neku ideju o dimenzijama hexe ili bilo kaj drugog... nek slobodno okine, bil bi zahvalan  :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #71
gledam po netu neke filmiće o naza kontroleru...
http://tinyurl.com/dexcollector

i upadnu mi u oko dva dex framea, V1, V2..  :o
kako je krenulo, morat će lik kupiti i V3 da upotpuni piramidu  ;D

[attachimg=1]

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #72
 :)
octo bi isto pasal u korijenu  ;)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #73
prvi let jučer
leti identično kao i veliki samo dok se smanji pomak palica jer je preživčan sa normalnim pomacima.....
osim toga ja stvarno ne vidim razliku u letu....
osim kaj sam limitiran radijusom kretanja malo više... jer dok se zaletim jako brzo se dogodi da ne vidim kak je okrenut u zraku jer je jako mali....
ali zbog veličine mi se i dopada model, jer bude skupa sa stanicom stal u kofer


DeX Micro Quad First Flight

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #74
 :) :)  još jednom bravo i svaka čast...vrlo lijepo i vrlo efektno..

evo kroz koji dan i ja te budem malo kontaktiral , jer napokon sve putuje put Zagreba..
a znaš kak je prvi put , a uz to meni više leži stara škola , balsa i ljepilo..

ali za ovo imam volju..

samo naprijed i čujemo se

lp...

Zdravko