Skip to main content

Topic: DeX Black Widow Quad (Read 43977 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #75
dex , care .....

svaka ti dala ....   ne samo da si napimpal taj framcic do bola nego si jedan od jačih majstora za letit .....

puno je razgovora bilo o 3d quadovim i trikijima , ali ti definitivno dokazuješ da je sve u pilotu ....

bravo još jednom  :) :) :)
dx9-xd8-gobac630

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #76
 super, bravo!

opaki skill za letenje,  a model je... a kaj da te vise hvalimo, samo cemo te razmaziti :)


Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #77
tnx dečki, je... nemojte me razmaziti  :)

stvarno nije problem ovak letjeti, samo treba puno krševa  :)

jučer sam ovog malog 5 puta tak pošteno lupil (dok nisam podesil pomake) da me strah bilo nakon krša pogledat model  :)
osim polomljenih elisa (svaki put) uspjel sam od udarca skurit jednu diodu....  ostalo nije ništa stradalo.... to me podsjetilo zakaj stavljam spužvu u model  :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #78
Bravo Dex, baš je slatki  ;D Već vidim kako vani ekipa ludi.  8)
 
lp
Toni

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #79
ovo mi se svida..drzis ga u ladici od auta kad ti se leti sisnes ga kroz prozor i deri
kad ce veca proizvodnja?  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #80
evo i jedan orange  8)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #81
super je i model i letenje!
bravo  :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #82
proizvodnja krenula, ovaj sa videa i ovaj oranžni kaj ga Davor drži su teška kategorija.....

mogu biti i lakši ali onda su isključivo za motoriće do 10g
budem probal jednog složiti kad nađem vremena sa ovim motorićima : www.hobbyking.com/hobbyking/store/__9662__HobbyKing_AP05_3000kv_Brushless_Micro_Motor_5_4g_.html
imam ih taman 4 komada ostalih još od starih modela trikija....
s njima bi model trebal biti puuuno lakši a potisak bi trebal biti do 440g kaj bi puno bolje bilo za indoor/indor FPV

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #83
proizvodnja krenula, ovaj sa videa i ovaj oranžni kaj ga Davor drži su teška kategorija.....

mogu biti i lakši ali onda su isključivo za motoriće do 10g
budem probal jednog složiti kad nađem vremena sa ovim motorićima : www.hobbyking.com/hobbyking/store/__9662__HobbyKing_AP05_3000kv_Brushless_Micro_Motor_5_4g_.html
imam ih taman 4 komada ostalih još od starih modela trikija....
s njima bi model trebal biti puuuno lakši a potisak bi trebal biti do 440g kaj bi puno bolje bilo za indoor/indor FPV
Indoor i indor FPV koja je razlika

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #84
mislil sam indoor acro na oči i letenje na FPV u zatvorenom, recimo proz prozor nutra-van pa malo okolo... jer je model lagan i ne može napravit neku štetu.....

i s ovim motorima sa videa se može FPV samo prilično su jaki, vrte opako i model je prilično brz... pa mi nekak za letenje u zatvorenom djeluje opasan (pod letenjem mislim baš letenje, ne hoovranje)

 

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #85
2 dana na vodi.....

prvi dan je bilo malkice vjetrovito, pa je bilo više potapljanja nego letenja  :)
ali zato drugi dan je vrijeme bilo savršeno

DeX Micro Quad and Water

.


Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #87
Mališa se stvarno ne da potopiti  :D  svaka čast!

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #88
Da bi reč rekel,svaka čast!! ;)
Robert

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #89
Mislim da se ovdje nazire i potencijal za quad za podvodno snimanje  ;) :D

Svaka čast!