Skip to main content

Topic: ucvrscivanje servo-a na zagija (Read 3271 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ucvrscivanje servo-a na zagija

kako ucvrscujete servo motore na zagija
ja sam izrezao kockicu balze zalijepio za stiropor i na to servo zalijepio sa obostranom ljpljivom trakom ali to opet nije cvrsto,mrdaju se
kako vi to radite?

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #1
pištolj za vruče ljepljenje, 5 min epoksi

možeš i "na knap" izrezati rupu, pa ga samo uglaviti unutra i zaljepiti preko trakom

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #2
Napravil sam mali nosač od špera,izrezal rupu u krilu,zaljepil i to je to.

Možeš napraviti rupu u krilu tako da ti cijeli servo ide unutra.
Obljepi ga sa salotepom pa ga unutra zalijepi ljepilom.
Robert

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #3
hvala decki ovo omotat sa selotejpom i zaljepit mi se cini ok pa cu probat tako

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #4
Izrežeš rupu u stiroporu (lemilica, dremel, skalpel, kajgod) i zaljepiš servo. Mi smo koristili nekakvo ljepilu za stiropor koje se koristi u građevini, bijele boje i kad stegne je lijepo gumenasto a dosta čvrsto. Naravno pazi da ne dođe u getribe i da se servo ruke slobodno okreću
MAK Zapad

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #5
ovo sa selotejpom mi se vise svidja posto jednog dana kad budem ga vadio mogu odlijepit i ne bude sav od ljepila
prvi zagi kad sam slagao sam sa uhu ljepilom lijepio servoe i jedva ih ocistio  ;D

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #6
Ma to je zagi, leti i bez serva  :D
MAK Zapad

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #7
Da ali ako naleti na drvo više neče letit. :(
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #8
Rupa na knap i sa gornje strane ljepljiva traka, tak radim i dan danas a zagiji lete.

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #9
Prvi put sam stavio termo bužir i servo dobije "gaće"
tako obučenog ubacim ga u tijesno isječenu rupu u krilu i osiguram sa malo vrućeg ljepila
preko toga ide traka u boji i niš se ne vidi :)


U zadnje vrijeme, okrenem ljepljivu traku naopako, da ljepljiva strana ude vani, i omotam servo.
Tako ga opet stavim u rupu i zalijepim ljepilom i prekrijem trakom u boji.
Kad vadim servo, samo rasječem traku i eto ga, ko da je sad iz HK
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: ucvrscivanje servo-a na zagija

Reply #10
ja na kad su serva 9 gramska u pitanju kapnem sa dvije strane malo pu maxa i kad on rasiri to bude sasvim cvrsto a nije problem kasnije za skinut i ocistit servo