Skip to main content

Topic: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012 (Read 34538 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #45
nesto sam gledao vrijeme pa izgleda da ce biti solidnog vjetra tj. bure ali treba vidjet u cetvrtak bi tocnije znali
nebi htio da se nademo a vremenski uvjeti nikakvi

A na avataru to sam ti ja bezveze skinuo sa neta tako da neznam ni koji model ni sta je ali definitivno nije moj  :D..samo je raptor trenutno na ormaru  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #46
Popratit ćemo onda prognozu do petka i vidjet, ali ak bude bura ništa od toga  >:(

Hehe, OK :)
MAK Zapad

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #47
ma da samo bura da ne bude i bit ce ok..ako slucajno bude prebacit cemo susret za neki drugi vikend
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #48
TO.Evo i mene.Ja sam tamo u nedjelju oko,dakle izmedu 10-12h.Vodim malu u soping u Tower pa brijem na Grobnik do vas.Gledat cu ponijeti bar 2-3 avioncica.Ma budemo letili i po buri.
Kolega stvarno bi volio vidit tvojeg Edge 540 od 2m.
Drustvo iz Rijeke,dali je moguce da mi pribavite neki rezervni akomulator od auta da bih preko njega punio moje bat.Ja imam jedan ali mi samo moze set od 10S lipo napuniti 2-3x a sa mojim akomulatorom iz auta se nebi igrao jer je star i jednom sam tako morao paliti na guranje i......blabla.
U sustini ja bih ponio punjace i mozda 3 avioncica i jednu auto bat. i nekoliko bat.pa ako neko ima neka ponese auto bateriju,mozda mi zatreba malo struje.
Dosao bi sa Hyperion Su-31 25e(1,2m),Hyp.Edge 540T 25e,Hyp.Yak 54 180e(2,16m) i mozda malog depronca ako ne bude vjetra.Svi su elektro a za velikog imam samo 2seta a let mi traje 7 min pa trebam nadopunjavati.
Evo sutra zovem moje iz kluba pa mozda sakupim jos ekipe.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!


Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #50
eto ja se nadam da ce tako bit  :)
neki su bili pitali kakva je organizacija i tako..ovako to znaci nije nista specijalno nit je organizacija na nekom nivou ovo ce biti jedno cijelodnevno druzenje,letenje,cakulica i sve sto dolazi sa tim tako da se zna
sto nas vise bude to ce bit zanimljive da se malo i iskustva podijele i sve ostalo
meni jos dijelovi za raptora ne dolaze  :-[
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #51
ja na žalost ovaj put ne mogu doći  :'( što mi je stvarno žao, vedranu sam na privat napisao što je u stvari u pitanju :( pa će me on ispričati
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #52
TO.Evo i mene.Ja sam tamo u nedjelju oko,dakle izmedu 10-12h.Vodim malu u soping u Tower pa brijem na Grobnik do vas.Gledat cu ponijeti bar 2-3 avioncica.Ma budemo letili i po buri.
Kolega stvarno bi volio vidit tvojeg Edge 540 od 2m.
Drustvo iz Rijeke,dali je moguce da mi pribavite neki rezervni akomulator od auta da bih preko njega punio moje bat.Ja imam jedan ali mi samo moze set od 10S lipo napuniti 2-3x a sa mojim akomulatorom iz auta se nebi igrao jer je star i jednom sam tako morao paliti na guranje i......blabla.
U sustini ja bih ponio punjace i mozda 3 avioncica i jednu auto bat. i nekoliko bat.pa ako neko ima neka ponese auto bateriju,mozda mi zatreba malo struje.
Dosao bi sa Hyperion Su-31 25e(1,2m),Hyp.Edge 540T 25e,Hyp.Yak 54 180e(2,16m) i mozda malog depronca ako ne bude vjetra.Svi su elektro a za velikog imam samo 2seta a let mi traje 7 min pa trebam nadopunjavati.
Evo sutra zovem moje iz kluba pa mozda sakupim jos ekipe.

kolega jer misliš na mog edga
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #53
TO.Evo i mene.Ja sam tamo u nedjelju oko,dakle izmedu 10-12h.Vodim malu u soping u Tower pa brijem na Grobnik do vas.Gledat cu ponijeti bar 2-3 avioncica.Ma budemo letili i po buri.
Kolega stvarno bi volio vidit tvojeg Edge 540 od 2m.
Drustvo iz Rijeke,dali je moguce da mi pribavite neki rezervni akomulator od auta da bih preko njega punio moje bat.Ja imam jedan ali mi samo moze set od 10S lipo napuniti 2-3x a sa mojim akomulatorom iz auta se nebi igrao jer je star i jednom sam tako morao paliti na guranje i......blabla.
U sustini ja bih ponio punjace i mozda 3 avioncica i jednu auto bat. i nekoliko bat.pa ako neko ima neka ponese auto bateriju,mozda mi zatreba malo struje.
Dosao bi sa Hyperion Su-31 25e(1,2m),Hyp.Edge 540T 25e,Hyp.Yak 54 180e(2,16m) i mozda malog depronca ako ne bude vjetra.Svi su elektro a za velikog imam samo 2seta a let mi traje 7 min pa trebam nadopunjavati.
Evo sutra zovem moje iz kluba pa mozda sakupim jos ekipe.

Ma kaj će ti akumulator, ak ti alternator dobro radi, ostaviš upaljen auto kad puniš batke i sve 5  :)
MAK Zapad

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #54
ja na žalost ovaj put ne mogu doći  :'( što mi je stvarno žao, vedranu sam na privat napisao što je u stvari u pitanju :( pa će me on ispričati
bas mi je zao kolega..ali dobro bit ce prilika jos  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #55
Bit ce auta gore pa cemo struju posudit svatko malo ... U slucaju neke umjerene bure da se letit sa zagijima i slicnim napravama , koje ustvari tek postanu zanimljive na vjetru , barem meni . Ako ne bude vjetra doc cu i ja sa 2-3 nitro/benz modela pa sta bude, ako ne elektro je uvjek u djiru . Btw norvezani su malo onako optimisticni http://www.yr.no/place/Croatia/Primorje-Gorski/Grobnik~3199532/long.html sto se tice vjetra dok ovi najvljuju jaci vjetar http://www.meteo-info.hr/grad/grobnik , ali oni i dosta grjese zadnje vrijeme.

 

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #56
Više mi se sviđa "norveški" LIGHT BREEZE   :D :D
Pozdrav svima , vidimo se u nedjelju.

okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #57
nadam se dobrom vremenu i vidimo se ( ako moja trudnica nebude imala drugih planova )


Sent from my iPhone using Tapatalk
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #59
Mirac mi bi mogli biti tamo oko 10. sve ovisi o suboti ;)

B.
“Size matters not, ... Look at me. Judge me by size, do you?”