Skip to main content

Topic: BMov tavan (Read 4728 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BMov tavan

Bilo je tu svega i svačega, pocelo s helikopterima (i brzo završilo) nastavilo s autima on road/off road i gliserima... Avioni su me nedavno počeli zanimati i do danas su mi daleko najzanimljiviji.















Avioni su počeli s sky runnerom iz pluramaksa koji je svoju ulogu učenja odradio savršeno


A onda se krenulo na dedine modele




Sad je aktualan jedino Axial scx10 i brushless koji je karijeru započeo kao nitro trener





Ono zbog čega čekam proljeće je nitro "jedrilica" 2.8m 8,5ccm zweitakt  8)



Odg: BMov tavan

Reply #1
aaaa jooooj uspomena...  :'(
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: BMov tavan

Reply #2
Cak su dvije uspomene kod mene, hehe :D

BMov tavan

Reply #3
oooo iveče momče!!!!
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: BMov tavan

Reply #4
Ooooo, kamikazooo  8)

BMov tavan

Reply #5
pa sto me ne nade prije??? ja sam samujem! jel se spremas za toplinu?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: BMov tavan

Reply #6
Kakvu toplinu?

BMov tavan

Reply #7
tople dane za kolektivnu borbu protiv gravitacije :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: BMov tavan

Reply #8
Od sutra krecu pripreme, cekam da mi dodje novi sarafciger. Polomio sam alat ;D

BMov tavan

Reply #9
ko ti kriv kaj ne letis modele od deda ive :)
mene zanima samo onaj velki nitro Kaj sam ubo. i brunin nitro kaj je ubo i tvoj velki kaj si ubo :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: BMov tavan

Reply #10
I onda smo mi kao nešto kaj malo balze polomimo a ovaj vlastiti alat trga...  :P


Ajd da nisu sve samo kao uspješne fotke,


Ovo se desi kad igraš lovice, i izgubiš...





A ovo kad pojam slijetanje u preciznu točku shvatiš malo previše doslovno...



BMov tavan

Reply #11
postaj i moju! isti model par dana ranije
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: BMov tavan

Reply #12
Misliš ovo?  ;D



Odg: BMov tavan

Reply #13
Ali nemožemo mi uništit toliko da deda ne popravi za dan-dva:



BMov tavan

Reply #14
hahahahaha jesmo spektakularni
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe