Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90639 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #135
srecom se ne snimaju oni nadobudni pocetnici..gledo lika kako lomi svoju novu cessnu bacajuci je ko kamen iz ruke..ee umro sam od smijeha..i cessna je umrla isto  :D

bemu vrijeme...ne hebe me ovo sivilo no vjetar mi izgleda uh....vidjet cemo kako dalje ide dan..nadam se jedno sat dva mirnog vremena..ako je tko za letenje ja sam od sada pa nadalje free...a i pomoc oko kamena s ramena bi bila super  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #136
Stari i ja sam za, ali Majka Priroda nas malo zajebava... Polarisa bih i letio da ga nisam satro, ovo sve drugo baš i ne bih močio  :D
Ak prestane padat, možemo na neki parking na kojem nema rasvjetnih stupova
MAK Zapad

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #137
ja za..ako ima jos nadobudnih slobodno nam se prikljucite  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #139
huraaaa pogleč vrijeme...tu u prečkom se razvedrava..milina..mi se okupljamo za 15tak minuta..dobrodošli  ;)


e da,neznamo di cemo...ide roby1kenobi i jarun75 pa ako imate njihove mobove lako cujete di smo..
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.



Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #142
kaj je samo on bio s foticem?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #144
Mi smo na lokaciji robi1kenobi ,gradjanin i moja malenkost
Super je vrijeme
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #145
Da vidimo kakav materijal sa terena ili ste sjedili negdje u birtiji  :D :D :D :D

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #146
Ova lokacija je Meka za nas i zapadnog dijela grada, bili danas Jarun, Gradjanin, Diogen, Kobac i ja, Diogen je fino hvatao termike, jarun je pičio svog zagija a gradjanin krpao Cessnicu :D
Sve u svemu bilo je super, ali nas je uhvatila kiša pa smo se na brzinu spakirali i zgibali doma.
Ja sam fino propuhao Extru i nemrem vam opisat koliko sam oduševljen modelom, stvarno nešto posebno
Hvala čovjeku s foruma (iz Makedonije ak se dobro sjećam) koji je stavio video svog PA Addictiona, tu je ustvari sve počelo :)
MAK Zapad

 

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #147
eto i nas doma..moj jadni novi ljubimac i ja..ajme,kaj sam mu sve uradio..glavno krilo, zadnje krilo, kabina...no prirucna garaza je ovaj puta bila uz mene pa se je sve krpalo u hodu...a i prvi puta je isproban vruci pistolj spojen na adapter u autu..i radi ko podmazan..polijepio je cessnicu u tren oka..

divan dan..i super ekipa..lijepo se nasli,ispocetka nas 4 pa su se prikljucili i kobac i diogen a posle i klingonac..bilo je svega u zraku..od zagija preko cessne i extre do jedrilice a kao zadnji letac dana klingonac s nitro migom..u jednom trenu nas je kisa uterala u aute no posle tih pet minuta opet sunce..jos jace i jos vedrije..

taman kao stvoreno da isprobam jos jednom kaj se moze potrgat na cessni..a kad ono dva polijetanja i dva sletanja BEZ udesa..ajme, srce mi je iskocilo od adrenalina..prvi let odlican, iz ruke, par krugova gore dole i fino sletanje..drugi let opet lepi uzlet i fino letenje ALI, o da, ali se nasao na putu i cessna vise nije letila kako spada..a zaglavio iznad jezera..strmopizdila se direkt u vodu..no nedam se ja tako lako i nakon par akrobacija koje ni sam nisam znao da znam uz neopisivu srecu uspio sam je dobiti u ravan let i lijepo je dojedrio do nas i sletio ko na aerodrom a ne travu..malo sam si velik no valjda mi je oprosteno za drugi dan iako bi rekao prvi jer subotu s klincima ne racunam..

a sve to s ova dva leta jer sam (napokon) poslusao savjet i skinuo sam kotace..em ljepse leti em super sleti..ja se davio s kotacimo koji su cim su takli travnjak okrenuli cessnu i nekaj su potrgali na njoj...ovako lijepo otklizi i ono vaznije ulilo mi je onu pomalo uzdrmanu dozu samopouzdanja u letenje..

fala decki, uz savjete je zaista sve lakse..i bezbolnije..

imam i par slikica a sjutra opet idem malo letat da vidim jel ovo danas slucajnost..

najvaznije nisam ni rekao..ili najsmjesnije..naravno, pocetnik nije gledao na baterije od stanice i taman iznad jezera je ostao bez struje...zato i onaj drugi let koji je umalo bio koban...no sada su tu 2500mah punjive baterije i vise si nebudem tjero samom sebi strah u kosti...a vidio sam je u vodi..neznam kako i zasto sam je uspio izvuc iz toga..fala sreco, ljubim te  :-*

slike..

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #148
E vidiš mene blesavog, zaboravil sam Miru spomenut, koji je bil glavni kamerman i fotograf danas, nadam se uskoro i pilot :)
MAK Zapad

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #149
Evo i mene sa par slika pošto moram upload filmova napraviti  ima matrijala 2,1giga
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C