Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90913 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #195
Evo filma od jučer  ;)
Preljevnica 26.02.2012.mp4
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #196
uuuuufffff al je ono lansiranje bilo na knap ;D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

 

Odg: Kanal preljevnica

Reply #197
ufff nije tak opasno ni zgledalo uzivo  :o

fala na filmachu,odlican je..a sada kad vidim svoj let i tvoj kuzim da je izgleda pocetnicima frka dignut model visoko..to treba vjezbat jer ovako pri zemlji nema bas puno nade da ces izvuc kad nekaj krene po zlu..dobro vele decki, visoko pa kaj god da bude mozda uspijes izvuc..nisko nikako..uostalom, da jucer nisam bio visoko gore kad mi je riknula stanica jos bi ga danas trazio po jezeru  ::)
meni nekak kao lakse pri zemlji pa ga manje boli dok padne..no teorija mi definitivno ne drzi vodu kad ga gledam ovak polomljenog...stoga,idemo gore..visokoooo  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #198
Meni je daleko veca fora letiti nisko ali isto tak sam letio i na pocetku kad bas i nisam znao sta radim pa stall u zavoju i pljus na krilo... Samo ga dizi visoko i onda imas vremena za ispravit vecinu gresaka.


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Kanal preljevnica

Reply #199
imamo bm i ja frenda kaj digne avion na parsto metara, jedva da ga vidis, onda nabije pun gas i sa desnom palicom ide iz krajnosti u krajnost, onda veli kak super ludo leti... ;D
kompa leti di si siguran. nekima je lakse letit kad im je avion u ravnini s ocima pa lete sa nasipa radi percepcije
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #200
nekako se tako i ravnam..letim ga u visini ociju radi lakse kontrole dok ne steknem osjecaj..iako kad se osmjelim i dignem ga, avion jel, osjetim koliko lakse ali i lijepse leti i upravlja...

no potpuno sam osjetio kaj znaci letjet nisko i pocetnicko drmusanje pa fiju briju na krilo..a osjetila je i cessna...nekolio puta  :'( plače ona a ja plačeeeem s njooom  ;D


uglavnom, ja se polako spremam krenuti na preljevnicu...dobro došli  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #201
Dolazi netko s punjačem? Ak da, evo i mene  :)
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #202
Kita, niš od mene, nabavil punjač (hvala jarun75!) al neam prijevoz  :D
Uglavnom, punim batke za sutra pa se valjda sutra vidimo
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #203
 :D
kak ste postali aktivni  :D :D
svaka čast i kaj da velim MIRAC  svaka čast..
svaki put si pozvan i u konačnici obavezan navratiti..naravno s fotićem

pozdrav svima

Odg: Kanal preljevnica

Reply #204
sorry kaj nisam danas mogao na letenje, bas sam se ozenio.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #205
Čestitam!
Onda se vidimo sutra na kanalu, donesi rakije da proslavimo hehe!
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #206
jasno ko dan. preslozen sukhoi ceka, rakija prepecenica u dudovoj bacvi, sve je kak treba za sutra.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #207
Čestitam , Robi tek bu se sutra oporavil nije pametno letit mamuran :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #208
jok... nisam mogo danas piti jer sam zaduzen za svoju trudnu zenu :D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #209
 :) Lori čestitke i s moje strane i samo naprijed polako i umjereno...