Skip to main content

Poll

Podkategorije u oglasima

  • Da, super ideja
    24 (85.7%)
  • Ne, dobar je ovaj đumbus
    4 (14.3%)

Total Members Voted: 25

Voting closed: March 19, 2012, 01:03:15 pm

Topic: Oglasi - podjela na kategorije? (Read 8551 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #15
Evo slozio...
sad cu prve 2 stranice oglasa rasporediti da to malo popunimo :)
ako ti ja mogu kako pomoc drage volje,dosadno mi je i stalno sam na forumu  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #16
Wesp mislim da multirotori također zaslužuju svoju podrubriku. Za to ima doovljno interesa na našem forumu. 
 
lp
Toni

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #17
wesp, svaka čast na trudu ali mislim da smo previše razvodnili ovu rubriku, kupujem i prodajem je sasvim ok, iako mi se stari način najviše sviđao, možda sam konzervativan ali...
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #18
Ja sam takodjer dosta dugo bio konzervativan, ali ekipi koja prodaje je bitno da im oglas ne ode sa prve stranice za 24h.

A i oni koji kupuju ne kupuju bas sve.
Ovako mi se ipak cini malo preglednije, razvodnilo se jer nemam sada vremena 500 postova prebacivati po rubrikama.
Bude se to popunilo vec :)
Wesp mislim da multirotori također zaslužuju svoju podrubriku. Za to ima doovljno interesa na našem forumu. 
 
lp
Toni

A oglasa za multi-rotor ima fakat malo.
Ste za da vom ovorim unutar multirotora podforum za prodaju?
Ipak su multiji dosta specificni...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #19
kad smo već kod oglasa kao što je i Diogen primjetio bilo bi ljepo da pošto samo relativno mala zajednica ne bude skrivanja iz nikova. Svako ko prodaje ili je član ove zajednice trebao bi barem staviti lokaciju svoga boravišta i barem jednu vrstu mogućnosti kontakta osim PP. Svi se uglavnom znamo sa nekakvih livada, eventa i sl. pa ćemu onda tajnovitost. Ja prvi ne kupujem od ljudi za koje znam samo nik niti bi to preporučio bilo kome. Neke ljude sam čak odgovarao od kupnje mojih predmeta prodaje jer je puno puta kupnja na neviđeno donjela razočaranje. Nekoliko sam navrata zvao druge kolege modelare da mi potvrde povjerljivost prodavatelja prije stupanja u kontakt s istim. Svaka čast svima onima od kojih sam kupovao jer je sve kupljeno bilo uglavnom , kažem uglavnom, to. Rizik uvijek postoji. Nemoraju podaci o osobi stajati u avataru ali kad kliknem na profil bilo bi ljepo saznati ime onoga koji stoji iza tog nika.
Možda griješim, ali eto toliko od mene.

Ugodni letovi svima,
Karlo Balanč, Sisak
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #20
meni je ova nova podjela super
a sto se tice mutija pa stavite ljudim i njihov dio
beg nije cicija neka se vidi raskos
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #21
Super, sjedi 5  ;)

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #22
Ja sam takodjer dosta dugo bio konzervativan, ali ekipi koja prodaje je bitno da im oglas ne ode sa prve stranice za 24h.

A i oni koji kupuju ne kupuju bas sve.
Ovako mi se ipak cini malo preglednije, razvodnilo se jer nemam sada vremena 500 postova prebacivati po rubrikama.
Bude se to popunilo vec :)
Wesp mislim da multirotori također zaslužuju svoju podrubriku. Za to ima doovljno interesa na našem forumu. 
 
lp
Toni

A oglasa za multi-rotor ima fakat malo.
Ste za da vom ovorim unutar multirotora podforum za prodaju?
Ipak su multiji dosta specificni...


 
Može samo da su na jednom mjestu, premda mi se čini da ni oglasa recimo za jedralke nema baš nešto. A da su specifični to jesu i u tom i je poanta.  ;) 
 

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #23
Ostaviti ovako kako je jer premalo je oglasa ili kupujem prodajem.

Slažem se.Previše je klikanja,rađe scrolam!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #24
tak je, cijeli forum pregledam sa par klikova, ali za oglase
se ipak treba malo potruditi.Predlažem još podrubriku šarafi i maziva.(ako može svaka posebno)  ;)

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #25
oo svaka cast na ovoj podjeli.. sad je puno preglednije i oglasi duže stoji... pozdravljam ovu odluku... još bi volio da imaju sekcije po klubovima.. amo rec po gradovima.. da se postavljaju teme unutar jedne grupe.. npr. ivanic, zagreb, ili team Posušje... to mi je velika želja! :(

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #26
tak je, cijeli forum pregledam sa par klikova, ali za oglase
se ipak treba malo potruditi.Predlažem još podrubriku šarafi i maziva.(ako može svaka posebno)  ;)

Ti si pukao načisto!!!Pa di si prijatelju!? :D :D :D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #27
evo spremam se za ovu sezonu letenja, pa krpam rupe na modelima
koje sam uspio uloviti :D .Vidimo se

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #28
Uz obaveznu cijenu, u pravilima bi trebalo istaknuti i obavezno postavljanje fotografije i to ne simbolične nego one pravog/stvarnog predmeta iz oglasa.

lp,
Marko

Odg: Oglasi - podjela na kategorije?

Reply #29
Uz obaveznu cijenu, u pravilima bi trebalo istaknuti i obavezno postavljanje fotografije i to ne simbolične nego one pravog/stvarnog predmeta iz oglasa.

lp,
Marko
osobno smatram da bi ovo bilo najbitnije