Skip to main content

Topic: mCPX (Read 20362 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: mCPX

Reply #15
MiniCP mi je skroz OK, samo što je novi model pa je skup. Tak je i Genius bio skup dok nije izašlo nešto bolje tj. MiniCP.
A mCPX je već godinama na tržištu, tak da je za očekivat da će blade isto nešto takvog uskoro izbacit.
Brushless mcpx sa svim onim alu i karbon upgradeima je ultimate ali i cijena je ultimate.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: mCPX

Reply #16
E brushless mcpx je mrak mrakova, samo je problem u tome kad apgrejdaš sve na mcpxu stvarno puno puno izađe novaca.. Pa onda boom, pa repni motor, ni sam ne znam kaj sve ne apgrejdaju.
Ali ak stock leti zadovoljavajuće, nema potrebe bubat previše novaca :)
MAK Zapad

Odg: mCPX

Reply #17
normalno bi samo repni motor trebalo upgadat i mcpx je zakon , e sad kaj ne paše svima spektrum to je druga priča ....

ima na yotube lik koji godinama prati razvoj rc heliča da pokaže koliko je mcpx dobar skinul je repni motor i jednu elisu te još uvijek letio i doletio na mjesto , neznam na koju foru ali je ... inače taj lk ima neku foru da svaki helič koji leti proba na način da mu jednu elisu skine , stavi protuuteg i onda ide letit  ::)
dx9-xd8-gobac630

Odg: mCPX

Reply #18
A znam tog lika, ne zna letit al zna šarafit  :D
MAK Zapad

Odg: mCPX

Reply #19
Ko, jel ja?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: mCPX

Reply #20
Ma taj na youtubeu kaj sve helije leti s jednom elisom, onaj stariji čiča, i Blade-a je tak letio i još neke helije :)
Ne znam ja kak ti letiš
MAK Zapad

Odg: mCPX

Reply #21
onda je valjda na mene mislil  :D :D
dx9-xd8-gobac630



Odg: mCPX

Reply #24
možda nije tema za to pitati ali mi budete oprostili ....
ovaj lik kaj smo pričali da sve proba letit na jednu elisu ... nek mi netko odgovori kakve to jastuke fura na skijama
dx9-xd8-gobac630