Skip to main content

Topic: Bixler 2 (Read 8371 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bixler 2

Reply #1
Odlican model, ja imam stari bixler od 1400mm i jedina je zamjerka sta su eleroni malo kratki a vidim da su ih tu produzili sve u svemu dobra kupnja i mega jeftin , mene su  model + motor + regler sve skupa izasli sa postarinom oko 550kn

Bixler 2

Reply #2
Na starom bixeru su sporiji roll rate radi elerona?
A onaj njihov aox ili kak se vec zove, slican je njima?
Se isplati uzet, ja si namjeravam narucit jedan od njih tri?

Odg: Bixler 2

Reply #3
axn je navodno najbolji za letuckanje jer je laksi,
no bixler moze ponjeti tereta a ovaj je jos bolji.

Osobno bi radije bixlera 2 nego axn ( pogledaj tezine kutije pa sracunaj koliko je koji s postarinom),
znam da me na axn smetalo nerealno teska kutija.
No axn je provjeren i testiran, bixler 2 jos nisu toliko testirali.


Odg: Bixler 2

Reply #5
Meni se čini da je HK još jednom dokazao da je loš za modele: (Josh)Bixler je samo loša kopija EasyStara i najveća mu je mana izrazito tanka stijenjka na njušci trupa i slab odziv na vertikalac.

Nadao sam se da su pojačali njušku trupa, ali koliko vidim V2 ima istu manu: preporučam onima koji ga kupe da odmah ojačaju iznutra i izvana njušku i izvade onaj metalni besmisleni uteg iz same špice njuške!
Heh, tipično za papke iz 'Shite test' - oslabiš njušku a za postizanje težišta u nju ubaciš malo metalnih matica !

Inače solidan početnički trener sada je dobio flapsove, to će kao pomoći noobovima da im model nije prebrz na slijetanju  :D .

Još jedna pobjeda trgovačkog razmišljanja - fičeri prodaju robu, bili potrebni ili ne !


Damir

Odg: Bixler 2

Reply #6
Dok sam ja govorio da kineske kopije Easy Stara nisu dorasle originalu i da se isplati dati tih par kn više za MPX, vojska vjernih sljedbenika me kolektivno popljuvala.. Damire - zajedno smo jači i drago mi je da si progovorio  :D
MAK Zapad

Bixler 2

Reply #7
Meni treba za letuckanje i jednostavne akrobacije, sta mi je mozda bolji easy star od axn?

Odg: Bixler 2

Reply #8
Malo ste pretjerali sa pljuvanjem jer ja iman tog bixlera doma (cista kopija eaystar-a) i to sta je manje kvalitetan stiropor od easystara nisam primjetio jer nikad nije imao udes ni primio nikakav udarac.
Sajbe  iz nosa sam naravno odma izbacio pa sad fali malo tezine naprijed  ::) jer mi baterije koje imam od 2200mah 3s nisu dovoljno teske za dobit teziste koje hocu jer  letim s praznim modelom bez opreme tu i tamo cisto  iz zabave sa djecom a probao sam  ga npr. sa go pro i 5000mah baterijom i moze ponijet bez problema cijelu hrpu tereta sa sobom.
Model sam platio 60$ sa postarinom + 4 serva neka metalgear corona od 4$ + motor i regler sa rc timera za 26$ sa postarinom kad sve zbrojis =cca 100-110 $ -puno jeftinije od easystara za istu hrpu stiropora  a flapsovi mi fale jer  u splitu nemam na svaku stranu di se okrenem ravnice i livade nego moram po parkiralistima i kamenjaru slijetat i hvatat ga u ruku znaci opet nisu ni ti flapsovi samo za njuboove.
Istina  na easystaru se vidi razlika u kvaliteti materijala ali je i dosta skuplji a oba imaju istu  nosivost i isto se ponasaju u zraku tako da ne vidim neku losu stranu kupnje te kopije osim ako necete nacrtat metu na podu pa igrat pikado s njim

Odg: Bixler 2

Reply #9
Nema smisla raspravljati...kvaliteta originalnog Easy Stara je nedostižna, makar naivne kopije koštale 1$...
Damir









Odg: Bixler 2

Reply #11
Nema smisla raspravljati...kvaliteta originalnog Easy Stara je nedostižna, makar naivne kopije koštale 1$...
Damir








Pogotovo je dobar taj thread na rcgroups.com.. iako ne govori o easyju vec o dvonoznim modelima...... :)

Odg: Bixler 2

Reply #12
Moze link za dvonozne, ne{ako mi ljepsi modeli tako.  :)

Odg: Bixler 2

Reply #13
Moze link za dvonozne, nekako mi ljepsi modeli tako.  :)

:)

ima više threadova... ovo je drugi serijal.... ove iz diogenovog posta su sve od istog člana... slikao je kćer i njene prijateljice sa modelima.....

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=362124


Iako je ovo nadasve off-topic.....

Bixler nisam imao priliku probati.. već češki model firme pelikan... jedina stvar koju je trebalo nadograditi je bila ugradnja karbonske ramenjače....

Odg: Bixler 2

Reply #14
 :)

Moze link za dvonozne, nekako mi ljepsi modeli tako.  :)

:)

ima više threadova... ovo je drugi serijal.... ove iz diogenovog posta su sve od istog člana... slikao je kćer i njene prijateljice sa modelima.....

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=362124


Iako je ovo nadasve off-topic.....

Bixler nisam imao priliku probati.. već češki model firme pelikan... jedina stvar koju je trebalo nadograditi je bila ugradnja karbonske ramenjače....