Skip to main content

Topic: Gdje kupit Fatsharkice?! (Read 5102 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gdje kupit Fatsharkice?!

Reply #15
Da, avatar sam govori za sebe.  ;)

lp
Toni

Gdje kupit Fatsharkice?!

Reply #16
Hahaha yep!

Odg: Gdje kupit Fatsharkice?!

Reply #17
ja bi ti preporučil da ak letiš FPV, letiš FPV od poljetanja do sljetanja, nema škicanja modela i sl....

ja sam u počecima dok sam još buljil u 320x240 cvikere sa koma ekranom forsiral full FPV let, jer mislim ak buš jedamput počel skicati, uvijek buš imal naviku u panici skidati naočale ili micaiti pogled sa ekrana i tražiti model u živo... i tog se nebuš mogel lagano riješiti....

ja sam na FPV sa multirotorom imal par desetaka krševa (baš krševa, gruba sljetanja ne računam, sa avionima sam isto imal dosta, ali oni puno manje padaju na FPV) i svaki put sam pal na zemlju s naočalama na glavi, ja to gledam ono ko da toneš s brodom ;) , a i sam krš ima neku draž, pa kad već pada... zakaj ne proživjeti to iz prve ruke  ;D


uglavnom savjet koji ti je Toni dal je sigurniji, videl sam dosta primjera di ga modelari prakticiraju, ali kak sam rekel mislim da te bude takav način dosta sputaval kod FPV letenja
jednostavnije ti je pomiriti se s tim da nije pitanje dal bu model pal na zemlju nego je pitanje kad bu pal... a kad padne, popravljal buš ga ili slagal novi  :)

a svoju okolinu na zemlji jako lako možeš pratiti iz zraka, istina je da se oko tebe nađu pozvani i nepozvani, ali to te samo prisili da na FPV letiš blizu i nisko tak da možeš promatrati svoju okolinu, pa ispada dobar trening (pogotovo ak letiš avion)

Gdje kupit Fatsharkice?!

Reply #18
Ovo što kažeš, let od početka do kraja- brijem da ću na početku bez naočala dić na sigurnu visinu da baš ne skršim stvar prije nego probam.
A slijetanje sa Fpv me malo brine jer gopro ima taj fisheye pa brijem da ću se skucat sam tak misleći da sam metar od zemlje... Bar mi je to bio plan...

Odg: Gdje kupit Fatsharkice?!

Reply #19
Moram odvojiti vrijeme da pohvalim Drones vision!

Uništio sam kabel za Racewood, trebam novi. Na siteu im piše out of stock. Pošaljem im mail da li znaju kada će dobit. Unutar pol vure lik piše da je sad dostupno i da odem naručit. Odma naručim dva. Liku pošaljem eto naručio sam dva, hvala. Lik kaže super ali da se ispričava, pošto je kod njega noć, poštar će tek rano ujutro za 10 sati pokupiti robu...

Ma idi bre pa se leči...