Skip to main content

Topic: Nove podrubrike (Read 3080 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nove podrubrike

Imam prijedlog za nove rubrike.

Kako vidimo, mnogi modelari prilikom kupnje/izgradnje novih modela napišu recenziju (review) o tom modelu. Prijedlog bi bio da u rubrikama avioni i helikopteri stavite podrubriku: Recenzije modela. Naravno moze to i u rubriku elektronika pa se recenziraju stanice,baterije servaci itd. No kako ima do sada puno recenzija, neke stare odu par stranica dalje i tamo i ostanu a mogle bi posluziti drugima..

znaci odvojiti recenzije od rasprava o modelima. recenziju moze napisati tko zeli i da si truda, a to i podrazumjeva da bi se uvela cisto neka osnovna pravila za recenziju kao sto su obvezne slike a video po potrebi jer nemaju svi dobru opremu za snimanje. kao i obvezan tehnicki opis. sve to ima na netu, moze se pogledati, no misljenja sam da je lijepse i svrsishodnije procitati recenziju modela od strane nase ekipe s kojoj letimo pa to nece biti reklamiranje vec zaista ono sto s modelom jest.

eto,prijedlog je tu pa vidite  :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Nove podrubrike

Reply #1
Dobra ideja.

Modovi ce premjestati teme iz foruma u podrubriku recenzije.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Nove podrubrike

Reply #2
neka modovi razmjeste ono sto su recenzije a sto su rasprave o modelima. ideja jest da ako hoces neki avion da imas opise modela na jednom mjestu. a sve ostalo kao i dosada.

thx na usvajanju.rado cu puniti tu rubriku,a ako nemas dovoljno modova eto moja prijava za tu rubriku za osnovno uredivanje  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Nove podrubrike

Reply #4
Zasto ispod recenzije ne bi bila rasprava o modelu? Modeli se mijenjaju kroz vrijeme, razbijanja i ostalo...siguran sam da ce se naci dobroh savjeta i ostalog!

Odg: Nove podrubrike

Reply #5
nisam mislio da se ne moze komentirati recenzija vec da nije podforum recenzije u istom sa komentarima..cisto samo podforum recenzije i nikaj vise..znaci nema topika "jel bolje imati model u zraku ili zrak bez modela" vec recenzije helica, aviona te autica i brodova..

..no kakva svrha ima li ili nema komentara kad nema ni podforuma  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.