Skip to main content

Topic: OGLASI NA FLYFREAK.NET (Read 8869 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #15
Poštovani Mini Fly Moriss , HVALA PUNO ( svaka Ti dala) na prvoj informaciji ,nisam imao pojma, a do sada me nitko nije upozorio. ;)
LP
note: adblock+ je zakon.
Drago mi je da Vam pomaže, nego poanta je da se dosta prašine diže u agencijama za internet oglašavanje koje muku muče sa time a ovi uredno izbacuju filtere za sav taj đubar koji se pojavljuje. Mislim da je jedina mana da na dnevnik.hr ne prikazuje video jer su reklame nekako ukomponirane u video sadrzaj mislim.

LP

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #16
Svaka ti dala za "adblock plus", ni ja nisam znao - odlicno
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #17
@ Fly ,ma u svakom slučaju je bolje išta nego ništa....moj comp je slabiji i svaki mu k...c smeta,kada letim na Phoenixu ,svaki dolazak poruke ili bilo čega zamrzne mi sliku ....ali dobro je...ne treba tražiti kruha svr' pogače.Pozdravi Sisak tamo mi je bilo lijepo,Dobra zabava i još jednom hvala.... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #18
meni nudi vijagru...... valda zna da puno prašim


 :o
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #19
Marijom,Marijom.....kaj deluje na Tebe zločesti Sanader iz Remetinca.... ;D :D...meni nikada, nitko nije ponudio plavu tableticu a trebao  je.... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #20
A sada je prešel na afričku šljivu.... očito je da zna o meni nekaj kaj ja ne znam


  ???
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #21
Dobro je da se zezamo i smijemo , uz sve ovo što nam rade... ;)...sorry za off topic  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #22
a imamo li izbora...
nakon svih vijesti sa raznih portala vijagra i afrička šljiva su melem za dušu.


tu i tamo malo letiti i nekaj razbiti... malo gledati   (  .  ) (  .  )   i  (    |    )


druga varijanta je  razmišljati o popaljenim  milionćekima .... čirilici .... pederima... referndumu ....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #23
Meni djubre vrti iskljucivo HobbyKing :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #24
Marijo , PRVA VARIJANTA SVAKAKO... 8)...
Primi pozdrave iz Splita.. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #25

@ zed  to je dokaz da te gogle prepoznao kao  pravog modelara......  svaka ti čast...


@ remote
joj.... blago je vama doli.....


sigurno je aktualno i kupanje...
nama na kontinentu samo vrućina...
a na pisti neke proklete muhe koje su odavno trebale krepati od zime
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #26
Meni isto je večina hobby king ali ima i recimo "gledanje u karte" i takva sranja.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #27
Jel ima neka nagrada :D hahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: OGLASI NA FLYFREAK.NET

Reply #28
@Marijom , ma svaka dobra stvar ima i drugu ,malo slabiju stranu....a sve je u očima promatrača..ali klima,u Splitu, je svakako najbolja na cijelom Svijetu, Pozdrav i držim da smo  malo ''puno''uzurpirali zadani topic...hvala svima i LP  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes