Skip to main content

Topic: Pitanje (Read 5494 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje

Kako da maknem ovo sto je podvuceno zelenom crtom s foruma (mislim na određene rijeci)? Stvarno mi ide na zivce,kud mi je comp i ovako spor tu jos gdje god kliknem na forumu mi otvori novu stranicu i onda najmanje pol sata ne mogu nista radit dok on ne ucita to  :'( :'(  :-[
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pitanje

Reply #1
To je do browsera, ne do foruma :)

Pogasi junk pluginove u IE.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Pitanje

Reply #3
covjek ima problema sa brzinom kompa, a adblock ce mu ga jos vise usporiti.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Pitanje

Reply #4
i ja kazem probaj adblock, ne mora nuzno chrome, i firefox je sasvim dobar. adblock nece usporiti nista, ali ces su usrat od srece kad vidis kako stranice izgledaju i rade bez flash komponenti (citaj: reklama)

Odg: Pitanje

Reply #5
Koristim chrome,di da blokiram ove gluposti?  ::)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pitanje

Reply #6
kad dođeš mišem na tu rječ jel se otvori oglas??
ako da , i ako piše da je "ads by Media Watch" onda pod addons isključi media watch i deinstaliraj  iz programa.

barem sam ja tako uspio, nakon 4 sata mučenja i skidanja svega i svačega.

nadam se da sam ti barem malo pomogao.



Odg: Pitanje

Reply #9
To ti je I-A po engleski, sivci razumiju!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša


Odg: Pitanje

Reply #11
Kad smo kod browsera evo jedna statistika  .. sve mi je jasno ali razlog postojanja opere mi nije jasan...
Jasan ja ako pogledaš ovako: kreiranje malware-a isplati se samo za browsere koji su masovno u upotrebi, tj. u njima se traže nedostaci - sigurnosne rupe. Rekorder je bio IE, tako je i nastala alternativa Firefox početkom 2xxx godine.
Trenutačno su ti u igri 'Midori' i još neki kao najsigurniji i vrlo efikasni.
Damir

Odg: Pitanje

Reply #12
Kad smo kod browsera evo jedna statistika  .. sve mi je jasno ali razlog postojanja opere mi nije jasan...
Jasan ja ako pogledaš ovako: kreiranje malware-a isplati se samo za browsere koji su masovno u upotrebi, tj. u njima se traže nedostaci - sigurnosne rupe. Rekorder je bio IE, tako je i nastala alternativa Firefox početkom 2xxx godine.
Trenutačno su ti u igri 'Midori' i još neki kao najsigurniji i vrlo efikasni.
Damir
sve to nama izgleda super ali programerima koji rade web je svaki novi browser pain in the ass na zalost..

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk