Skip to main content

Topic: POŠTA - OVO JE PREDOBRO!!! DOKAZ BRZINE U KRIVOM SMJERU!!! (Read 2864 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

POŠTA - OVO JE PREDOBRO!!! DOKAZ BRZINE U KRIVOM SMJERU!!!

Slika sve govori.

Naime 2.12. paket naručen.

Već 14.12. u Zagrebu, rekao sebi "stvarno brzo za predbožićno vrijeme, super ;D ;D"

Ali onda kaže pošta :"Ne, bili smo prebrzi, razmaziti ćemo ovu ekipu koja naručuje, ajmo to produžiti...."

Poštar(neki na ispomoći) nije našao adresu i odlučio vratiti paket odmah drugi dan.

E SADA BITNO

15.12. je (provjerio u pošti) lik probao isporučiti, nije ostavio ni papirić, nije ni NAŠAO ADRESU, i odmah čim došao u svoju ispostavu, označio paket ne može se isporučiti i poslao nazad.
16.12. u 9 ujutro pošiljka je napustila Zagreb, u avionu je već!!!!!!!!!!!!! ??? ??? ??? ??? ??? ???

Zvao sam sve uzduž i popreko i ne može se vratiti. Ima neki još lik koji mi daje nadu koji kaže da je paket možda još tu da sumnja da je otišao stvarno, već kaže "to samo piše da je otišao". Njegove riječi.

Neću dobiti paket prije nove godine, trebam ponovo naručiti, ponovo platiti poštarinu, a nadam se i ne sav paket, i moram zivkat okolo , trošit lovu, na pozive, i na kraju napisati potražnicu za odštetom, i onda će mi puknuti nešto posto od iznosa. KOMA!!! Mislim da čovjek bi trebao dobiti 150% iznosa a ne 50% ili koliko za sve te sekiracije.

A da ne kažem da je unutra osjetljiva (makro leća od x tisuća kuna), s plaćenom poštarinom do nebesa.
Ovo je za p*****.

* puklo mi je i u glavu da nije neka muljaža jer se radi o skupljem komadu robe, a jako osjetljivom.
[attachimg=1]

Odg: POŠTA - OVO JE PREDOBRO!!! DOKAZ BRZINE U KRIVOM SMJERU!!!

Reply #1
 :-[ :-[

Ne bi trebali tako brzo nazad, inace cekaju oko 7 dana, stvarno neki IDIOT,
ispadne da je adresa nepostojeca.

Ako nije problem koja je razlika izmedju napisane adrese i stvarne da kazu da ne postoji?

Odg: POŠTA - OVO JE PREDOBRO!!! DOKAZ BRZINE U KRIVOM SMJERU!!!

Reply #2
Svakako napisi dodatnu zalbu s detaljima na mail http://www.posta.hr/main.aspx?id=99,
naprave internu istragu onda, nazovu da pitaju detalje, obavjeste nadzornog... ( imao slicnih iskustva - papiric stavljen u krivi sanducic, ...).

Odg: POŠTA - OVO JE PREDOBRO!!! DOKAZ BRZINE U KRIVOM SMJERU!!!

Reply #3
To sam i ja pitao i nitko odgovorio točno, lik je već doma za danas. Tako da mogu tek u ponedjeljak saznati zašto je vratio.
Provjerio sam adresa je dobra koju su slali.

Ne znam, ova zemlja u svakom čošku ima problema. A ako nema stvori se.

OK greške se događaju, ali da nitko točno ne zna je li paket otišao zapravo ili ne, da moram sada proči cijelu proceduru da nešto napravim, sorry ali ne da mi se.
Već sam umoran od toga i mislio sam da sam oguglao na to no eto nisam.

Sad ništa, čekam ponedjeljak.

Nama stalno stavljaju krive stvari u sandučić, no poštar mene zna i pakete, uvijek dođe prvo tu jer ima par kutija za mene. A ovo je netko novi, e sad što je bilo nemam pojma.
Još sam i bio sretan što je paket prošao Branimirovu, e sada da li će drugi put...ma joj :-[

Već sam zvao nadzornog, kaže nazovite u ponedjeljak da provjeri. Zvao sam u 14h lik je bio u nekom birc(takva je buka bila) pa sam morao zvati na mob, znači više nije mogao provjeriti jer nije na poslu više. No on je rekao da sumnja da je paket otišao već.

Odg: POŠTA - OVO JE PREDOBRO!!! DOKAZ BRZINE U KRIVOM SMJERU!!!

Reply #4
Javi jos posti koja je slala imaju jaci tracking, jednom sam pisao singapur posti i javili se model se zagubio pa nasao 15 dana, jer mislim ako vracaju ide prvo njima pa isporucitelju pa mozda mozes skrenuti nazad, aktiviraj ih sto vise.