Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 779944 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2100
Hrast dali su nasi paketi bili mozda na istom let-u ili mi se samo cini? Ja ne mogu vjerovat da je moj tako brzo vec stiga u BiH  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2101
Naručio prošli tjedan jednu lipo bateriju iz hobykinga iz Eu i danas došla prazna kutija, a u kutiji papir s aerodroma da me tamo baterija čeka jer su je izvadili zbog sigurnosti putnika!!!....šta je sad to...još mi je hk naplatio poštarinu 12 dolara jer je kao za lipo bateriju a oni je ipak izvadili...
znači li to da je era naručivanja lipo baterija iz hk završena?!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2102
A gdje na aerodromu?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2103
Naručio prošli tjedan jednu lipo bateriju iz hobykinga iz Eu i danas došla prazna kutija, a u kutiji papir s aerodroma da me tamo baterija čeka jer su je izvadili zbog sigurnosti putnika!!!....šta je sad to...još mi je hk naplatio poštarinu 12 dolara jer je kao za lipo bateriju a oni je ipak izvadili...
znači li to da je era naručivanja lipo baterija iz hk završena?!
???

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2104
Znaci batka moze u avion al na aerodrom ne :D

HAHAHAHAH JOOOJ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2105
Kako 12 dolara iz EU skladista? 



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2108

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RG000717184MY

Narudjba s dealmetic-a
Ima li ko da se razumije, sta treba da znace ove oznake ? I ako moze procitati dokle je sad paket ?
koje oznake???paket su ti danas sA LOKALNE DOSTAVNE SLUŽBE predali dostavnoj službi koja će ga prevest do internacionalne destinacije

05-Mar-2014 1228 Item sent to ROISSY COURRIER INTERNATIONAL MPC PMIH (KLIA)
05-Mar-2014 1226 Item arrived MPC PMIH (KLIA) MPC PMIH (KLIA)
03-Mar-2014 1903 Item posted over the counter MPC PMIH (KLIA)
28-Feb-2014 2040 Dispatch Pre-Alert 28/02/2014 MPC PMIH (KLIA)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2109
E sad ni meni nije jasan taj Fiji post.Samo da skrenem malo konačno mi proradio tracking broj, do maloprije mi je non stop javljao da ga ne prepoznaje.
Uglavnom kada kliknem na dodatne informacije lupa neke destinacije koje nemaju veze s mozgom.Kada stisnem ponovno dodatnu informaciju promjeni destinaciju.Na slikci je sad Brazil, a nakon toga Rio ali mijena i datum???!!!
Jel to uopće ima neku funkciju ili ja lupam.Naravno na IPS još ništa ne pokazuje.

E sad kliknuo na Origin post link i tamo provjerio tracking nr kad ono stiglo u ZG 26.???!!!!
Niš ne kužim??

Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2110
U Brazil ti ide zato kaj će tam biti nogometno prvenstvo, pa ovi s hk misle bolje da tam pošalju možda ideš na tekmu pa si preuzmeš i pošiljku
 :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2111
E bit će da je to  :D :D
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2112
Meni se čini došlo 28og a ovi naši onda poslali u Brazil jer su se prepali da im se ne zapali aerodrome.....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2113
Iz fijija do zg mi je putovala posiljka par dana. Uzeo sam EMS. Sad mi stoji u zg vec 9 dana. Neznam koji im je vrag da nesalju dalje u Slav. Brod.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2114
Iz fijija do zg mi je putovala posiljka par dana. Uzeo sam EMS. Sad mi stoji u zg vec 9 dana. Neznam koji im je vrag da nesalju dalje u Slav. Brod.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Bok,

Jel ti se paket pojavio na ips.posta.hr?
Ja na svim trackingima vidim da se pošiljka kao nalazi u Hrv., ali na ips.posta.hr je nema
http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=LX100409760FJ%2CLX100414345FJ