Skip to main content

Topic: KOMARAC SRUSIO QUAD (Read 14790 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #15
Mišo ,ma neće se čovjek ljutiti ,malo se zezamo ništa zla...skoro sam i ja ''smotan'' kao on... :D ;D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #16
nemojte covjeka sprdat,covjek ima volje i zeli letiti nema veze šalabakter,ali su komarci nemilosrdni,vjerojatno ih je bilo i u očima, no snimka je loša pa se nevidi točno šta je se desilo. Sastavi pilu i ponovo u zrak!

To je dusevna hrana pojedinima umjesto da gledaju sebe,

covjek je sretan sto uopste leti uspjesno a kako je neiskusan letac treba mu pruziti podrsku,

koliko je quad jednostavan za letiti to experti znaju i bas ti koji ga ne lete pisu kojesta na njegov racun

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #17
hahahaha, meni su ovi momci zakon, krepo sam od smjeha!!
samo naprijed momci, ne daj te se!!! :-)


Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #19
jucer sam bio kod bace i pomogao mu malo te mu dao quada da leti, model je nemoguce bilo poletit cim se dodirne desna palica haos, uspio sam sloziti i model se da letiti sada iako bi se trebalo poigrati s pidovima jer vidim da malo roll pumpa tj vibrira, sve u svemu jucer je bio kvalitetan dan, letilo se i uzivalo kod bace u dvoristu od jutra do dugo u noc.

btw mogao biokaciti printscrenove pa ako tko ima savjete da se bolje jos podesi, jer ja iskreno nemam iskustva s audrinom tj igranjem s pidovima na istom
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #20
Prvo ljutnje nema, samo se pojedinci trbaju sijetiti da se nisu rodili sa stanicom i da sigurno su odmah poletili.. Ja sam tu na snimku prvi puta povukao onu rucicu i bio sretan sto je ipak poletio a kako je zavrsio nije vazno... E sad je vec druga prica, pojavio se kolega BANGA i dosao kod mene, pokazao mi neke stvari i odmah mi dao svoju stanicu u ruke i rekao leti...znojile su mi se ruke od straha jer ja sto znam to je samo slupati..natjerao me da moram poletiti i to je bio let za mene koji sigurno necu zaboraviti...nesto prekrasno i da kazem i to pa taj njegov quad jednostavno nemozes srusiti ali bas doslovno ja ga nisam uspio srusiti.. VELIKO HVALA VELIKOM MAJSTORU A I PRAVOM COVIJEKU koji je potrosio svoje vrijeme sa jednim obicnim neznancem i pocetnikom...
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #21
Prvo ljutnje nema, samo se pojedinci trbaju sijetiti da se nisu rodili sa stanicom i da sigurno su odmah pletili.. Ja sam tu na snimku prvi puta povukao onu rucicu i bio sretan sto je ipak poletio a kako je zavrsio nije vazno... E sad je vec druga prica, pojavio se kolega BANGA i dosao kod mene, pokazao mi neke stvari i odmah mi dao svoju stanicu u ruke i rekao leti...znojile su mi se ruke od straha jer ja sto znam to je samo slupati..natjerao me da moram poletiti i to je bio let za mene koji sigurno necu zaboraviti...nesto prekrasno i da kazem i to pa taj njegov quad jednostavno nemozes srusiti ali bas doslovno ja ga nisam uspio srusiti.. VELIKO HVALA VELIKOM MAJSTORU A I PRAVOM COVIJEKU koji je potrosio svoje vrijeme sa jednim obicnim neznancem i pocetnikom...

Nemoj misliti da se i meni nisu znojile ruka kod prvoga leta,
jos vise, meni su drhtale noge i slicno kao kod tebe slucajno se nasao covjek prvak svijeta koji mi je pomogao da sletim bez probema,

prvi korak je najtezi a drugi dolazi sam po sebi,
mnogo srece i dobrih letova

poz,
Iv

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #22
Letit sa tuđom letilicom...mozes misliti kako mi je bilo a zavrsilo je da svaki dan prepricavam svima kakvo je to zadovoljstvo i gust... ma nema odustajanja,let,let i samo let. Hvala na podrsci i lijep pozdrav..... tojesvestotrebasznati
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #23
Letit sa tuđom letilicom...mozes misliti kako mi je bilo a zavrsilo je da svaki dan prepricavam svima kakvo je to zadovoljstvo i gust... ma nema odustajanja,let,let i samo let. Hvala na podrsci i lijep pozdrav..... tojesvestotrebasznati

 I kako izgleda kod tebe sada, imas li tvoju letilicu
napisi ako imas i sto se sprema za dalje,
Iv

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #24
Imam i letim pomalo ali bas letim dok mi BANGA  nije pokazao neke stvri a do sad sam vise se nahodao nego letio... dignem ga 1-2 m u vis pa kad sletim idi po njega pa tako stalno.. ali stvarno nije bila za letiti jer nisam smio desnu rucicu ni pipnuti odmah pad i lom pa mi kolega banga to ustimao i sad je to skoro ok...ali on ce to jos urediti da radi puno bolje aza dalje mi je zelja ovo....
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #25
Imam i letim pomalo ali bas letim dok mi BANGA  nije pokazao neke stvri a do sad sam vise se nahodao nego letio... dignem ga 1-2 m u vis pa kad sletim idi po njega pa tako stalno.. ali stvarno nije bila za letiti jer nisam smio desnu rucicu ni pipnuti odmah pad i lom pa mi kolega banga to ustimao i sad je to skoro ok...ali on ce to jos urediti da radi puno bolje aza dalje mi je zelja ovo....

Budi sretan da imas Bangu,
i napisi kada stignes sto se desilo novoga,

Sretno !

Pozz,
Iv

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #26
Da napisat cu sa odusevljenjem kako sve bude islo a i moj stric koji mi je poslao quada, on zivi daleko i bavi se s tim letilicama rekao je da mi je bangu sam Bok poslao...Hvala na poodrsci i pozdrav...
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #27
Vidim da banga ima pilu sa Nazom, po meni ti je to najbolji nacin da dobijes osjecaj za letenje. Ja sam vozio KK2 i to nije bilo drveta u parku  kojeg nisam raspalio. Od kada sam stavio nazu i letio, osjecaj kako to radi je mrak, puno si sigurniji  i nakon treniranja na nazi ponovo sam se vratio na KK2. Sad je to druga prica, sad i KK2 vozim kako hocu. Jedini je problem cijene te Naze, ali kazem to ono ako mislis vozit quad najbolja investicija.  Sretno i bez straha, samo praši  :P

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #28
Moram se pohvaliti, bio mi je danas prijatelj BANGA letili smo sa dva quada on je imao na svom kameru i snimao mog quada iz zraka a moj kolega sa onog smijesnog filmica kojeg je komarac srusio snimao je sve nas sa zemlje...savrsenstvo.. kakav dan ovo cu pamtiti cijeli zivot... moj prvi samostalni let ali bez kolege BANGE mogao bih samo plakati...
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #29
Ovako je to bilo danas.....
Letim suncu pravo