Skip to main content

Topic: KOMARAC SRUSIO QUAD (Read 14792 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #31
 tojesvestotrebasznati...  da, hvala na podrsci.... to mi je iza kuce ko stvoreno za letove...
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #32
kako ste uspili da reagira normalno? moj isto krene ko lud, cim dodirnem tx :'( neznam jel da koristim funkciju na tx-u za exponentialno)?

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #33
bios31... kolega ja sam ti u ovome novi i bas pojma nema ali imao sam srecu da sam upoznao kolegu BANGA i on je meni to 2 dana sredivao i sad radi kao zvijer.. a do tada nikad nista letio nisam ...uz negovu pomoc sam uspio sto sam mislio da nikad necu...pokusaj njega kontaktirati jer je on pravi strucnjak za quada..pozz
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #34
Evo kako se ide dalje uz dobru pomoc kolege BANGA...
Moje RC iskustvo
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #35
bios31... kolega ja sam ti u ovome novi i bas pojma nema ali imao sam srecu da sam upoznao kolegu BANGA i on je meni to 2 dana sredivao i sad radi kao zvijer.. a do tada nikad nista letio nisam ...uz negovu pomoc sam uspio sto sam mislio da nikad necu...pokusaj njega kontaktirati jer je on pravi strucnjak za quada..pozz

A ja mislio da si ti pocetnik ?
a gle sta nam pokazujes, pa ti si EXPERT !
Cestitam


Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #37
Bravo samo tako, svaki dan treniraj i da vidis za cas dobijes osjecaj, probaj na neku vecu livadu gdje nema drveca pa malo oko svoje osi ga zavrti,  8)

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #38
da...moram se jos osloboditi veceg prostora...probao sam tako ali kad je daleko od mene nekako nevijerujem sam sebi pa imam osijecaj da me neslusa...ali moram i to savladati...
Letim suncu pravo


Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #40
Hvala decki na podrsci...svaki novi napredak su cu s ponosom pokazati... znam da je to za iskusne letace sitnica ali za mene i sve druge koji krenu u ovakvu akciju mozda bude od pomoci...volio bih kad bi i ja jednog dana pomogao nekome u osnovnim stvarima kako se pocima letiti kao sto je meni kolega BANGA pomogao...puno ,puno mu hvala jer vec sad uzivam i naravno idem dalje...
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #41
Glavno da si zadovoljan. Treniranjem ćeš dobiti sigurost. Svima su u početku koljena KLECALA ;D
Premda imam dosta sati letenja s kopterina, ipak svaki put strepim da će nešto poči loše. Kada se rastetetiš toga, uživanje dolazi. :)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #42
Koji ti je kontroler gore na quadu?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #43
Uvijek imas nepredvidjene situacije, evo npr ja isao isprobavat gimbal u park I nakon 5 min leta skuzim da je quad poceo totalno cudno letit , ja uspio nekako sletit I kad imam sta vidjet. Prednji desni prop pukao, mislim jedan krak propa se doslovno drzao na koncima. Ne kuzim kako se nije srusio jer taj prop je bio bez funkcije. Inace koristim karbonce sa rc timera. Znaci uvijek precheck svega prije leta, nikad neznas

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #44
Jeftini karbonski propovi su jako opasni, posebno na visokim okretajima (najbolji primjer su repne sablje na helićima). Bolje koristit npr. JXF drvenjake ili npr. Graupner plastične (koji su ionako karbon ili glass reinforced)
To onaniranje na karbon mi nije jasno, ljudi misle čim je nešto od karbona da je ono wow, spika Dr. Evil i "LAZOR" :D
MAK Zapad