Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1031432 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4486
kako kršim ljudi... ajme  :D :D :D :D

danas je bilo nasred ceste bam!!
jedan sunnysky je dobil svoje, xiaomi malo pošmirglana ali radi..... a frame ko nov osim ogrebotine na ruci pokraj motora koji je stradal :)

no nastalo je par zanimljivih kadrova  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4487
kombiniram video..... ali evo jedan frame da vidite kak i kaj sam danas letel  :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4488
Ja i žena napokon skrpali antenu kako spada, nadam se da će sad trajat bar par sesiona :D
Pao je i nagib na motore tj. ruke pa će bit pakleno :) 8) 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4489
Evo i slicica nagiba

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4490
dobra ideja nagnut motore! i jedinstveno rijeseno ;) svidja mi se! jos nikad nisam vidjeo da je to netko rijesio nagib sa time sto je citave ruke nagnuo. inace stavljaju samo ispod motora printane "plocice".

jedino sta bi ih ja nagnuo jos vise..

vidim da ti ne nemas doljnu plocu od framea. koliko dugo ce to drzat?


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4492
To sam ovako rijesio za probu, bolje je motore nagnut zbog draga. Jedini problem je sto je onda lakse sve skupa potrgat.
Ovaj frame je daleko izdrzljiviji od kupovnih dakle donja ploca me nimalo ne muci :)
Nisam htio previse kuta stavit jer nisam spustao kut kamere pa prvo trebam vidjeti koliko brzo ce sada ici..ne zelim quad samo za ganjanje posto sam neki dan otkrio freestyle :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4493
Ostat ces ti pri mojoj ideji, vjeruj mi! Ruke ne smetaju za aerodinamiku, kad tako i tako ih zaklanjaju propovi!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4494
Kao prvo svejedno mi je, kao drugo kaaaaj?! :D
Ako ne nagnes ruke na nagnes motore onda si im efektivno smanjio povrsinu iliti lakse duvaju propovi tj. manje zraka udara u ruke. Točno? Točno.


Dal je to bitno? Nije :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4496
tvoj video se "nemoze" gledat u njemackoj radi muzike koje si stavio.. moram da upalim proxy pa cu pogledat ;)

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4497
nice backspin!  moram i ja malo probati po parkiću da vidim dal bu išlo...



stigli mi SunnySky 2204 sa banggooda, druga tura kao i prva uredno original kutija, original motor, sve 5...

kod tih motora jedina zamjerka je da kinezi ne stave niš locktajta na imbus šrafe koji drže osovinu i meni su svi bilo odšrafani na modelu... držali su samo za zazor osovine a ne na pritisak, srećom da sam primjetil..... uglavnom sad ubuduće skidam odmah te šrafe dolje i stavljam locktajt...  i to je to

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4498
tnx dex...  ma rokaj po parkicu livada bu ti brzo dosadila... kaj pa ovom tvom ionak nemre nis bit :D

imas koji taj sunnysky viska meni je jedan totalno raskliman i radi mi dosta vibracija ...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4499
imam 4 na prvom modelu i ova 4 kaj idu na 4S model....
rezerve nemam na žalost još, ali pošto sam i ja jedan motor spigal na asfaltu.... i kovački naravnal(radi, ali....) mislim da bi trebal razmislit o rezervi na lageru  :)

no, prvo budem videl kak se točno grije SS2204 na 4S i 6045.... ako izgori, budem prematal sa poštenom žicom, ove na njemu izgledaju bljedo kao da im laka malo fali za 4S...