Skip to main content

Topic: Pomoć friškome (Read 16312 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Pomoć friškome

Reply #15
O cemu ti pričaš :D

Simulator je najbolje što može napraviti na početku "letenja". Bio to quad, heli ili avion...a kaj ne štima s KK pločicom?

Odg: Pomoć friškome

Reply #16
meni simulator nije pomogao,odnosno na njemu sam letio fenomenalno a prvi pravi letovi bili su mi katastrofa(istina ima tome 3 godine i simulatori su vjerojatno napredoval)....kk pločica je zastarjela i mislim da danas ima boljih rješenja i modernijih kontrolera sa raznim korisnim mogućnostima(return to home,alt hold,loiter,automatic waypoints itd)...svako malo neko tu nekom početniku sugerira kupnju kk pločice!!!i iako je to najbolji možda put za naučit ispravno letit na svoje oči sam gledao kako dijete od 12 godina(koje nikada prije nije letilo) uzleće i upravlja sa quadom koji je imao nazu...a da se razumijemo DJI mi uopće nije drag sa svojim cijenama....ispričavam se ak mi je prijašnji post zvučo nadrkano.
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Pomoć friškome

Reply #17
Ma i ja se isto ispričavam, samo sam mislio da je bolje ispravno naučit letit, bez gpsa i ostalih gluposti koje znaju "poludjeti" kao što smo vidjeli zadnjih par mjeseci ovdje na forumu...
Kad Naza zakaže, ostaje samo pilot...a ako je pilot truba, ostaje samo tvrda zemljica :)

Odg: Pomoć friškome

Reply #18
tvrda zemljica mu ne gine iovak ionak bar jednom....friški,kupi dodatnih propelera i složi prvi quad da bude jeftin,setupova koje trebaš ima milion primjera na netu.....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.




Odg: Pomoć friškome

Reply #22
Da, s time punjačem nebi smio punit Li-Fe bateriju jer je završni napon drugačiji  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Pomoć friškome

Reply #23
Da, skužio na vrijeme. Mislio sam da je to LiFe bezveze ime za lipo bateriju..
A tipa da stavim 10-15min punit pa provjerim u stanici koliko se napunila? :D Koja bi puna voltaža trebala biti na toj bateriji.

Odg: Pomoć friškome

Reply #24
-------- Full --- Nominal - -Empty
LiFe - 3.6 ---- 3.3 - - - - - 2.5V
LiPo - 4.2 ---- 3.7 - - - - - 3V
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Pomoć friškome

Reply #25
Znam za onaj sa hobbykinga accucel turnigy punjac, ali me zanima sta mislite o ovome, s obzirom da ima i watt metar sto ce sigurno dobro doc.
Koiko sam na nekom youtube videu vidio ima i LiFe opciju punjenja  :P

Odg: Pomoć friškome

Reply #26
Na koji nacin mogu vidjet voltazu baterije preko stanice? Tokom leta.

Sent from my U8815 using Tapatalk 2


Odg: Pomoć friškome

Reply #27
Na koji nacin mogu vidjet voltazu baterije preko stanice? Tokom leta.

Sent from my U8815 using Tapatalk 2
to bi i mene zanimalo ali mislim da tako nesto ne postoji
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pomoć friškome

Reply #28
Kako ne bi postojalo, zove se telemetrija :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Pomoć friškome

Reply #29
a dobro to,to je druga stvar mislio sam da on misli na ekran koji je serijski ugrađen u stanicu  ::)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa