Skip to main content

Topic: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto (Read 19194 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #30
Lijepo stvarno lijepo :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #31
Napokon slozen :)
par slikica bilda ,i malo poziranja
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #32
Jako lijepo i jako uredno!

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #33
Wow, impresivan build, ides! ;)

InnovationMatters

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #34
E kad bi moj mini tako lijepo izgledao, js nakon leta dodjem doma, lupim minijem u stol i ispadne taman trava za skuhat caj. Bravo congy , vidi se da si se ful potrudio

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #35
Svaka cast na buildu, ali ja sam na drugom odmah skuzio da nema smisla biti ljepuškast :D


Sve polemit, što manje konektora što manje žica što manje svega - duže preživi. Dobro možda sam ja idiot koji samo razbija quadove, ali....skupa je cijena napretka :)

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #36
Hvala, hvala :-)
meni je bild ko bild ,inace letim heli a i razbijam istog pa mi prirodno dolazi da radim clean  bild, a  i zbog nekih slabijih el.komponenti prije ili kasnije cu ih morati mjenjati tako da mi se neda drkati sa lemjenjem.
pocetnik sam u svjetu minija ( mada vec neko vrijeme letuckam sa qvadicima od kolega) tako da ce moj biti prije slomljenih ruku i pun lisca nego trave  :D
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #37
E to je problem kod heli guysa. I ja sam se trudio ali ubrzo vidiš da nema potrebe. Heli leti i moze samo jednom pasti a malac je jednako u zraku i jednako se kotrlja po livadi:)

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #38
Slazem se  :D
dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #39
Ma ja se nebih zabrinjavao oko razbijanja, Defiance je projektiran za razbijanje ;)

Nakon 60crasheva svih tipova nisam popravljao moj Defiance, sva elektronika citava, vecinom zescih, razbijanje direkt full gas u stijenu pa kotrljanje po 15metara strme stijene, full gas u kosarkasku tabelu pa na asfalt, nekoliko free fall dive-a sa 20ak ,metara, direkt u stablo pa na pod sa 8metara itd itd. 'Makljaza' haha

Mislim da to moze potvrditi dosta ljudi s kojima letim ;)

Sada bas gradim power setup sa Cobra 1960 kv motorima i dys 20a reglerima, cilj mi je semi-integrirati mobius cameru i 'dokumentirati' letove i crash-ove od prvog dana sagradenog builda pa na dalje bez cenzure ;D

Ono bas iz cisto gusta izgraditi Defiance najbolje sto moze biti, malo cu ga usminkati i sa maskom haha
InnovationMatters


Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #41
Upravo zavrsio I testirao novu Defiance gradnju, na kraju sam se ipak odlucio na cc3d. Zelim biti malo vise upucen u razliku izmedju cc3d-a I naze-a.

Moram se posebno zahvaliti Paolo-u sa Libre Pilot-a za uvid u Libre Pilot GCS alpha verziju jer official release tek treba biti. Odlicno leti! :D


Par slicica  ;D

[attachimg=1]

[attachimg=2]
InnovationMatters

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #42
Sta je taj Libre Pilot GCS neka upgrade-ana verzija klasicnog. Aj bas me zanima kako ce ti to raditi. Ja sam uspio na svojem dobiti da nemam one robotske pokrete koji su me zivcirali, sad to leti super

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #43
Libre Pilot je sacinjen od developera koji su napustili openpilot, njih interesira pruzati podrsku svim cc3d, revo, atom korisnicima I raditi na razvoju novih feature-a. Open pilot je obustavio support za spomenute a ova ekipa garantira daljnji razvoj uz totalno normalno forum okruzje gdje neces biti razapet ako usporedujes bilo koji hardware ili software sa njihovim kao sto je to bio slucaj sa openpilot-om.

Uglavnom, ono za sto je zaista bilo I vrijeme nakon toliko godina drame I eutopije sa OP-om.

Morat cu bas procackati ovaj cc3d rate mode I vidjeti koji mi se vise svidja, naze ili cc3d. Jedini nacin da saznam koji je bolji, jer svatko prica drukcije a na kraju krajeva zavisi od osobe do osobe I njihovog ukusa.

Za krajnje korisnike, cc3d je zakon, setup je brz I jednostavan bez upitnika. za sada leti odlicno, sada tunning pa pun gas u rate-u da vidim kako drzi.
InnovationMatters

Odg: Atas Defiance 265 quad - Swasta nesto

Reply #44
Mislis u acro+ :)