Skip to main content

Topic: Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O. (Read 3489 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O.

Jucer sam malo snimao Dravu pa da stavim snimku i podjelim malo s vama, ovo mi je tek druga snimka od kad letim sa svojim GAUI 330 aka Z.L.O. (Za*ebani Leteci Objekt)... Nemam gimbol, rijesenje je klatno, kamera visi s balastom ispod i ok je dok ne nabavim pravi gimbal..

Naselje Karasica by Z.L.O. quadrocopter


Odg: Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O.

Reply #1
Pa to lega eto i tebe u zraku napokon :)

Svaka cast i dobrodosao!

Odg: Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O.

Reply #2
Da eto me u javnosti malo :D:D  trebalo mi je malo letenja padanja letenja padanja ponovnog sastavljanja letenja i sad je ok :D

Pa to lega eto i tebe u zraku napokon :)

Svaka cast i dobrodosao!

Odg: Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O.

Reply #3
Dobrodošao u mulitirotoraše! Ako stigneš i nije problem stavi par slika svoje ZLObne letjelice, mislim da nas ima ovdje koji bi je rado vidjeli, također i riješenje sa klatnom.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Re: Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O.

Reply #4
E još da si stavio u pozadinu kakvu pjesmu o Karasici ... :)

Bio sam tamo kao mali i za odmor je raj :)

Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O.

Reply #5
dobra ideja s klatnom ;)

snimka ti je mitna po rubovina. takav objektiv ili ...
ko pita više zna

Odg: Snimka vikend naselja Karasica by Z.L.O.

Reply #6
Stavim slike quada malo kasnije, sad je malo u ne najboljem stanju  :) :) malo mi je otisao 500m dalje neg sam ja htio pa sam ga nasao iza kuca u polju me cekao  :) :)
A sto se tice snimke, ostao mi je prst na leci dok sam stavljao karticu, skuzio naravno poslje prvog leta, na svim ostalim je super slika, veceras cu uploadat jos dvije snimke nisam stigao sinoc..

dobra ideja s klatnom ;)

snimka ti je mitna po rubovina. takav objektiv ili ...