Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 520970 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #480
pozdrav... dodro dosao... i ja sam ovdje novi ali vec sam dosta naucio uz pomoc kolega a nadam se da ces i ti dobiti podrsku...samo pitaj sto te zanima...ja vec radim na prvom zagiju a do juce nista nisam znao o tome... pozdrav..
Letim suncu pravo

Odg: predstavite se

Reply #481
Pozdrav svima!

Već neko vrijeme lurkam ovuda, pa je red da se i predstavim.
Moje ime je Igor i unazad par mjeseci sam se navukao na helikoptere.

Trenutno učim osnove CP helija a furam jedan micro FP.
Zahvaljujući ovom forumu, nabavio sam svoj prvi polovni CP ali u izvrsnom stanju, Tarrot 450 pro (hvala Persy), i upravo sam u fazi rastavljanja na dijelove te ponovnog sastavljanja i setupa. Čekam još samo swashplate leveller.

Inače od ostalih hobija bavim se fotografijom (član Fotokluba Zagreb) i do nedavno agilityjem KOSSP Zagreb (pes mi je u penziji).

Pozdrav Kobcu, možda me se sjeti iz davnih dana Terre, kad mi je glavni alat bila pilica u podrumu, hehe

BTW, ima li koji klub u Novom Zagrebu, google mi nije baš puno pomogao...
FBL 100, Trex 450, Quanum Nova

Odg: predstavite se

Reply #482
Martine,dobrodošao na forum,nadam se da ćeš se zabaviti.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #483
Pozdrav ekipa, ja sam Krešimir Kukuljan (22)  iz Slatine. Trenutno studiram na elektrotehničkom fakultetu u Osijeku i unazad par tjedana sam postao opsjednut quadcopterima. :) Nakon pretumbavanja  stotina stranica i foruma došao sam na ideju da sam sagradim quadcopter, iz istog razloga sam se i registrirao na ovaj forum u nadi da će mi vaša iskustva biti od pomoći ;)

Odg: predstavite se

Reply #484
Krešo,dobro Nam došel prijatelj...ovdje djeluje vrhunska ekipa za područje Tvog interesa....dakle uživaj i svako dobro  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #485
lp svima ja sam mario vidovic (15) iz orasja-posavina,bavim se aviomodelarstvom i pratim opcenito sve sta leti  8)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: predstavite se

Reply #486
Mario,želimTi dobrodošlicu,nadam se da ćeš se dobro zabaviti i steći nova prijateljstva  :)
Puno pozdrava iz Splita
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #487
hvala :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: predstavite se

Reply #488
Pozdrav,
iz Osijeka  ;)

Odg: predstavite se

Reply #489
Dobrodošao Edi,i maraton započinje sa prvim korakom...imaš vremena  a sada i sposobne kolege na forumu..... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: predstavite se

Reply #490
pozz
dolazim sa otoka Raba i naišao sasvim slučajno na ovaj forum i odlučio se regati pa da vidim malo šta ima tu svega...ne posijedujem ništa od tih stvarčica ali bi volio kupiti neki mali helikopter za početak,pa me zanima što biste preporučili...samo da može dosta daleko letjeti i da mu baterija traje malo duže...a ne ko oni helikopteri od 200 kuna i leti 10 minuta i domet 20 metara....
pozdrav

Odg: predstavite se

Reply #491
Pozdrav Felix Arba i dobro došao  ;)
Godine nisu bitne i bračno stanje ali bi volio znat kako se zoveš .
I ja sam Rabljanin zato pitam .
A što se tiče helića i drugih stvarčica , ovdje ćeš već nać odgovor .

Odg: predstavite se

Reply #492
Pozdrav svima.
Moje ime je Damir i živim u Osijeku. Što se tiče godina spadam u kategoriju 40+nešto sitno. Pratim ovaj forum već neko vrijeme, uglavnom pasivno. Od modelarskog iskustva sam se kao klinac u osnovnoj školi bavio modelarstvom (Lahor, Prvak, Cirus i tako to, oni mojih godina će se sjetiti tih modela), a onda sam krenuo u druge vode uglavnom elektroničarske pa mi je to danas i struka.
Unazad godinu - dvije opet sam se malo aktivirao u modelarstvu pa imam nekoliko izrađenih depronaca, a u zadnje vrijeme sam se navukao na quadcoptere i FPV pa i tu ima nekih uradaka koje cu postaviti na forum cim malo poslozim fotke.

Odg: predstavite se

Reply #493
Pozdrav Njub majstore.
Dobrodošal na forum.
Ako ti ča triba ili si zalutal...javi se, plati kavu i sve ćemo ti mi na Rabu objasnit :)
Lipi pozdrav,
Šubić
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: predstavite se

Reply #494
pozdrav!!

ja sam Fran  :)

član sam Modelarskog centra Varaždin... gdje me od milja zovu Franc ili po novom Franjo

evo, tolko za sad dok se malo ne ufuram

pozz