Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 781820 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1770
To s poštama je postalo smiješno.

Naručim sa HK international skladišta epoxy, šarafe, šarke, rogove....stiglo za 12 dana.

Naručim sa HK EU skladišta motor i regler, stigne za 23 dana (iz Nizozemske)

Jeblo ih EU skladište, kad je Singapur bliže.

E da, još mi jedna narudžba sa EU skladišta čekala 2 tjedna kod njih, nije bilo poslano, nakon 3-4 pritužbe, konačno su ju poslali...taj će paketić (motor i propeler) sve skupa putovati preko 30 dana.
Biciklom bi brže došlo.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1771
Hahahha pa šta im je? Znaci tak nes i ja mogu ocekivat...

A i ebay uzasno steka, prije je znalo doc relativno cesto u prvih 10-15 dana, sad 90% toga dode u 30+ dana, neke stvari cak i u 60+ dana, a neke nikad (i takvih ima isto dosta..)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1772
Uzas :D

Moja prva narudba je ok prosla, 20. sam platio, 22. je poslano, i jucer je doslo. A iz kine mi je obicno proradio tracking number max 4-5 dana nakon sto su poslali paket a sad nece pa nece

I da, to nisu neki jeftini paketici nego po 200$ :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1773
Jel gls dostavlja subotom?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1774
Mislim da ne!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1775
Bas super, u petak ce doc paket u hr, a nis, cekat do ponedjeljka :(

EDIT; retardirani Ttalk 10 postova stavi...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1776
Meni su uvijek paketi mirovali preko vikenda! Nije nikada bilo pomaka!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1777
U tom slucaju, mislim da postoji mogucnost da ga dobijes u subotu, ako je u petak u HR!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1778
to znam, nego mi se jednom desilo da je paket taj dan kao stigao u sloveniju, 3 sata kasnije zvoni dostavljac sa paketom... pa reko mozda i dobijem paket u petak  ;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1779
Ma gls je vrhunski!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1780
Pa ovaj HK je stvarno grozan... poslali su mi 2 paketa, 16 dana nakon kupovine (iako je sve bilo spremno iduci dan za slanje). Nemres vjerovat :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1781
Da li imate neke "čudne" tracking brojeve za pakete naručene posljednjih dana iz HK international putem "International Registered Mail Service Lipo Not Accepted 0-100g"

A brojevi su redom 3 ili 4 znamenke sa vodećim nulama. ????

Inače se sa HKom prepisujem u supportu već 25 dana (cca45 dana prošlo od narudžbe) oko nekog trećeg paketa i pokrenuo sam dispute na PPu.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1782
Da, imamo te čudne brojeve. I ja sam izabrao takvu opciju slanja. Nakon cca 3-5 dana buš dobil tracking broj ovakvog tipa: LX100023525FJ kojem treba još bar tjedan dana da počne nešto prikazivat. ;)

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1783
Mislim da se onima iz HK puši iz tipkovnica, oko praznika je tamo luda kuća ;) možda je to jedini razlog nesuvislog stizanja i slanja pošiljki :D

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1784
Što velite na ovo iz HKa ?

"Hi Boris,

We sincerely apologize for the inconvenience this may have caused you. As we check your order, we found that you did not close the Paypal dispute. Please be advise that we can only take an action if you close the Paypal dispute. Rest assured that once you confirm that you already close the dispute, we will open an investigation and if your parcel is indeed lost, will offer you a full refund.

Thank you for your understanding and patience.
...."

Paket naručen/plaćen 24.10.2014   44$   53 dana

Kontatkiran support jer tracking number ne radi 13.11.2013   33 dana 
   Od tada se samo izmozavaju na supportu.

Otvoren PayPal dispute   5.12.2013   11 dana
  U međuvremenu me samo nagovaraju da zatvorim dispute cca 6 poruka ali niti jedan odgovor preko PayPala.


Da li je netko zatvorio dispute a da mu je HK riješio problem ?


Uglavnom mislim ovo podići na claim na PayPalu jer se ovi non stop izmotavaju i ispričavaju a pravih odgovora nema.

9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...