Skip to main content

Topic: KOMARAC SRUSIO QUAD (Read 14791 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #75
Prijatelju  bodul cekamo te Banga i ja... Danas smo cijeli dan letjeli FPV pravi uzitak... prvi put sam osijetio i to i naravno zagrizao kao mladi šarancic...

Vidim da koristiš najbolju Dalmatinsku tehniku FPV-a. Ništa stojeći :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #76
Ma ... malo se prvi puta vrtilo u glavi a izvalis se i vozis pijevajuci.. samo sto sam ja jos u tome ukocen i napet...ipak je to bio prvi FPV let...zavrsilo je dobro i uspijesno, sve je jos citavo...
Letim suncu pravo



Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #79
Sve bolje i bolje.
Ide to tebi dobro majstore...deri samo :) :)

Lijep video.

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #80
Hvala kolega...a prije nekoliko mijeseci smo se svi zajedno smijali na ono komarac srusio quada...mislio sam da nikad necu poletjeti...uz pomoc mog prijatelja bange letim bez straha... :)
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #81
Zaboravi ti reci da kod mene baterije stoje samo kad se pune...nema dana da nisam bio u zraku od 5 mijeseca...samo sibam a pogotovo sad kad sam nabavio NAZU... i sad cu jos jedan let bacit i ako je vec skoro ponoc...
 8)
Letim suncu pravo


Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #83
Odlično ti to ide prijatelju. Ovo je neki novi copter?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #84
Novi.. pa moze se reci, ipak je to sad naza i napravio sam nogice i antivibro, kao i sto se vidi nemam gimbal ali ja se jos ucim i otkrivam tajne a ima ih ...i tako sam zadovoljan, dosta je miran nema nekih vecih vibracija i meni je to za moj pocetak sasvim zadovoljavajuce...velika razlika od APM-a... ovo bi i malo dijete moglo vozit...pozdrav prijatelju.. :)
Letim suncu pravo