Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1032329 times) previous topic - next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4620
pezejka me prcala malo, em ju nisam stegao do kraja sa onim smijesnim urarskim saraficima pa mi slika plivala, em na svakom izlazu ko da boga vidim kako me svijetlost bljesne :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4621
A sad zamisli s onom mojom. Sve ok dok ne uletim medju drvece po suncu. Onda je drz nedaj

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4622
Odlican video Denke...cini mi se da je kamera taman! :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4624
Ovo je superiska zedo, svaka cast 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4625
Grejt Zed, zivci su pri vrhu al stabilizacija dela ;D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4627
A ko zna dal ista valja, ima ih vec hrpa u zadnje vrijeme, samo znaju biti pravi shit :)

Ja cu si opet napravit kuciste za xiaomi na foru onog tvog za gopro. Bilo mi je super na SJ4000, pa ce biti i na xiaomi. Jedino sam morao malo balansirat gimbal radi razlike u masama. Ali i to se moze :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4628
Živio Majk , meni amateru, ova kamerica izgleda super ,jer je možeš koristiti kao običan fotoaparat (vidim da ima kontrolni ekran pozadi) ,što mi kod skupih GoPro nedostaje.....Hvala i drago mi je da Te opet čitam na forumu...Ciao i LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4629
Remote, Gopro4 silver ti ima ekran iza na koji vidis sve...

al da, ni ja ne kuzim jel ovaj lcd iza na ovoj samo za postavke ili ima i live view

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4630
Tako je  Back , ali  GoPro4 je meni preskup ,i bio bi neiskorišten... :o ....hvala na info...Živio... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4631
Super voznjica danas s ekipom... komarci su vozili malo vise od nas al nema veze ;)

Nisam jos pogledao snimke mozda bude kaj....


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4633
Nice! Kak je to super da svaki dan mozete zajedno letit. Brijem da ste najaktivnija hobi grupa u RH. Osim mozda pijanaca u seoskoj birtiji...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4634
Dag kaj brijes s ovim "mozeTE"...  mozeMO !!!
kad se vidimo na fieldu ? ;)

Krso super je voznja, one bale su bas zanimljive za snimit iz zraka ;)