Skip to main content

Poll

Tko vjeruje  da Lanzarova letjelica košta 120 000 eura

  • Vjerujem
    16 (51.6%)
  • Nevjerujem
    15 (48.4%)

Total Members Voted: 27

Topic: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja (Read 38761 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #135

ja sam totalno zbunjen ovom temom danas, čitam ju već par puta iz nova, da možda nisam propustil nekaj.....


Jazavac ja te razmem kad pričaš o ljudima koji na livadi počnu pričat nebuloze o cijenama i odbijaju ljude od modelarstva, to je nekaj kaj i mene jako smeta
zato se i navlačim kroz razne teme i silujem jedne te iste prastare kontrolere..... i uvijek pokušavam naglašavati razliku između profi i hobby stvari, pogotovo u cijeni da ljudi ne pobjegnu na prvu... i uvijek svima napominjem da cijena kontrolera ne može zamjeniti praksu pilota u zraku....
na kaj mi se neki smiju, ali mene to ne dira... jer činjenica je činjenica  ;D


ali ne razmem zakaj si se tak nabrijal na Lanzara
argumentiraj na njegove postove, reci svoje mišljenje i zauzmi svoj stav.....
jer svako ima pravo na svoje mišljenje, bar sam ja to tak skužil :)


gle, čisto objektivno da velim kak sam ja danas skopčal ovu temu:

-Lanzar objavi svoj video......
-počinju pitanja modelara sa foruma....
-Jazavac(moderator) pika u Lanzara iz posta u post....(video ti je katastrofa, pričaš gluposti, sranje u mraku, ima puno kretena na forumu...)
-Lanzar uspješno izbjegava bilo kakvu reakciju na Jazavca i odgovara na sva ostala pitanja od drugih modelara
-e sad tu je očito neki pobrisani post i nekaj fali, ali kolko sam skužil Lanzar objavljuje PP od Jazavca

-Jazavac(moderator) izjavljuje :
Pošto si bahat imaš zabranu od 7 dana.
Budeš li nastavio biti češ izbrisan trajno.

dal fali još nekaj?


kužim da imaš svoje mišljenje i očito te raspalilo nekaj danas, (po oštrini reakcije mislim da se skupljalo neko vrijeme)
i znam da je ovaj forum privatno vlasništvo, da vrijede pavila od vlasnika i da kome se ne sviđa može produžiti dalje....
no mislim da šef, moderator ili ko god bil glavni na forumu, na ovakav način ne dobiva respekt i ne jača svoj autoritet.....
nego samo cijeli forum ostavlja zbunjenim...

i to je jedini razlog zakaj te neki pokušavaju "povrediti" sa cijenom modela, ili sličnim....
siguran sam ne zato jer imaju nekaj protiv tebe i tvojeg iskustva, nego je "prirodno" da ljudi staju na stranu žrtve, a vjeruj mi čisto objektivan,
kolko god mogu biti iz onog kaj sam pročital ti si od Lanzara danas napravil žrtvu

ne zato jer si izrekel svoje mišljenje, ili oštro zauzel stav..... nego zato jer si ga "baniral" na 7 dana
tvoji komentari su tražili reakciju, i kakva god ona bila, dobra, loša, blaga ili oštra..... trebal si ju dopustiti jer si sam "započel igru"

(kaj je nekaj kaj se dogodilo i prije par puta, no nisi ti bil u pitanju......)  mislim da sam i otvoril temu u birtiji čak o tome.... dvostruki kriteriji kada admin ide u žustre rasprave....



tak i ja puno put pročitam nekaj, na kaj bi htel odmah odgovoriti, pa razmišljam kak da se izrazim a da sve prođe u redu....
pa na kraju puno put samo pustim i preskočim temu... jer vidim da nema smisla ulazit nepotrebno u rasprave....


evo, možda bi bilo i meni bolje da sam ovu temu preskočil.... ali eto, moj objektivan dojam

pozz,
Denis

da fali napisao je da sam govno ili tako nešto što dokazuje da nije ništa bolji od mene.
A pošto nije admin ne može me maknuti pa sam ja njega.
Znam šta ljudi o njemu pričaju i govre kao čovjeku, nije argumentirao svoje cijene ničim.

Frajer je napravio popis šta ima  i kao obično opet sa napuhanim cjenama.

Odlučio sam napraviti reda i neču tolerirati više nikakve pizdarije na forumu od nikoga jer je previše  toga  napisano šta ne drži vodu previše offtopica u scakoj tema morš pročitati cijeli forum da bi shvatio neke stvari zbog pojedinaca.

Sve je to tolerirano isto kao i u oglasima ljepo piše da tereba biti cijena napisa i što zanči  bumup ili nešto treče nitko to ne poštuje.

Smeta me šta lik piše nebuloze i ljepo sam ga preko PM upozorio da prestane to pisati i da ne podbada više sa time.

I šta on napravi copy paste pm poruke i napiše da ssam govno.

Prema nekima moraš biti govno to je tako i gotovo.

I dosta mi je opravdavanja mojih postupak ovdje na forumu  sljedeči kojem se budem opravdavao će dobit ban i gotovo.

To je moja odluka kome smeta nek slobodno ignorira jer se to nikog ne tiče nego njega niko time ništa izgubio nije i ovako će vijerovatno početi zajebavat čim mu zabrana prođe.

Mislite šta očete o meni nikada nikog do sada nisam niti upozorio na ništa niti izbacio ali vidim da su ovdje ljudi jako bahati i puni sebe i da mogu pistai šta oče i kome god hoče .

E pa sada zna da meni ne može i ovako sam ja više ljudi doveo na ovaj forum nego on i tako če biti i u budučnosti.

On za ovaj forum ništa korisno napravio nije osim šta laže sa cijenam takvi mi ne trabaju na forumu.

Eto nadam se da je jasno i da me niko neče više ispitivati za moje postupke na forumu kome smeta nitko ga tu ne drži.

Dobio sam jučer 14 PM od ljudi kojih neke niti ne poznam da me podržavaju i da bi trebalo reda napraviti na forumu jer se o tome niko ne brine.

Ako misliš da je kolega frend "Wespen" imalo drugačiji napiši mu pod helikopteri da imaš helikopteri od 120000 eura  i onda napiši da je to trex ili mikada  i poslje toga svega da je govno pa češ vidjeti da čep dobit ban.


Nadam se da sam bio jasan i da napomenem još jednom sljedeči koji se bude žalio sljedi ga isto.

Htio sam napisati PM al eto sada nek svi vide.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #136
Samo da još napomenem i stari forum flyfreak.hr se zatvorio na kraju i to brzinom munje i to isto zbog "slovenca" ne ovoga nego drugoga.
Tamo je admin pustio da se ekipa međusobno vređa jedno duže vrijeme i jedan dan je zgasio sve osim par ljudi i nitko se više nije mogao logirati niti registrirati.
 
Ovdje to slučaj neče biti .

Zato smatram da je ban od 7 dana primjeren da se smire tenzije na bilokakvoj relaciji.
 
Forum se bavi modelarstvom, a ne kako je neko na nešto reagirao i nek tako ostane.
Ako ti admin pošalje PM i upozorite onda to poštuj ako ne dobit češ privremeno ban a ako dalje provocira bit će udaljen sa foruma.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #137
Mislim da nisi skužil moj post... ni njegovu namjeru....

zašto se stari forum ugasil ili zašto su se ljudi selili sa foruma na forum poslije toga.....
svodi se na istu stvar, a to je da... ako pojedinac sa "puno moći" ne može biti objektivan stvari se počinju komplicirati

zato sam i pisal zadnji post, ne zbog Lanzara, niti bilo koga drugog.... nisam uopče ulazil u priču kaj mislim o tome....
nego sam se isključivo taknul tvojeg pristupa i mislim da sam na najbolji mogući način opisal situaciju kao nepristrani promatrač teme...

e sad, očito da nisi skužil moje dobre namjere i kaj sam htel....

i ako misliš da je potrebno banirati me iz nekog razloga..... slobodno, ja sam nemoćan oko toga :)

ali moja "poanta" cijelog ovog i dalje stoji.... 
na ovakav način ne privlači se ljude u bavljenje multirotorima, niti se dobiva respekt članova foruma..... pa jednostavno ne vidim pozitivnu stranu


pozdrav od osobe koja uvijek na kraju vodi uzaludne tuđe bitke za pravicu ;)
Denis

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #138
Mislim da nisi skužil moj post... ni njegovu namjeru....

zašto se stari forum ugasil ili zašto su se ljudi selili sa foruma na forum poslije toga.....
svodi se na istu stvar, a to je da... ako pojedinac sa "puno moći" ne može biti objektivan stvari se počinju komplicirati

zato sam i pisal zadnji post, ne zbog Lanzara, niti bilo koga drugog.... nisam uopče ulazil u priču kaj mislim o tome....
nego sam se isključivo taknul tvojeg pristupa i mislim da sam na najbolji mogući način opisal situaciju kao nepristrani promatrač teme...

e sad, očito da nisi skužil moje dobre namjere i kaj sam htel....

i ako misliš da je potrebno banirati me iz nekog razloga..... slobodno, ja sam nemoćan oko toga :)

ali moja "poanta" cijelog ovog i dalje stoji.... 
na ovakav način ne privlači se ljude u bavljenje multirotorima, niti se dobiva respekt članova foruma..... pa jednostavno ne vidim pozitivnu stranu


pozdrav od osobe koja uvijek na kraju vodi uzaludne tuđe bitke za pravicu ;)
Denis

+1

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #139
Mislim da nisi skužil moj post... ni njegovu namjeru....

zašto se stari forum ugasil ili zašto su se ljudi selili sa foruma na forum poslije toga.....
svodi se na istu stvar, a to je da... ako pojedinac sa "puno moći" ne može biti objektivan stvari se počinju komplicirati

zato sam i pisal zadnji post, ne zbog Lanzara, niti bilo koga drugog.... nisam uopče ulazil u priču kaj mislim o tome....
nego sam se isključivo taknul tvojeg pristupa i mislim da sam na najbolji mogući način opisal situaciju kao nepristrani promatrač teme...

e sad, očito da nisi skužil moje dobre namjere i kaj sam htel....

i ako misliš da je potrebno banirati me iz nekog razloga..... slobodno, ja sam nemoćan oko toga :)

ali moja "poanta" cijelog ovog i dalje stoji.... 
na ovakav način ne privlači se ljude u bavljenje multirotorima, niti se dobiva respekt članova foruma..... pa jednostavno ne vidim pozitivnu stranu


pozdrav od osobe koja uvijek na kraju vodi uzaludne tuđe bitke za pravicu ;)
Denis

+1
napokon riječ razuma u ovoj temi ???

 

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #140
Rekao sam svoje i zbog dobrobiti foruma zaključavam ovu temu i ovako pola toga šta je napisano nema veze sa istinom a druga polovica je offtopic.
 
Cijenim dexa i ima čovjek u jednu ruku pravo ali svatko zna da nije lako svakome udovoljit.
 
Ima ljudi ovakvih i onakvih i uvjek će dolaziti do sukoba mišljenja.
 
U jednu ruku sam i sam kriv za nastalu situaciju trebao sam puno prije zaključati temu.
 
Nadam se da je ovo kraj ove priče.