Skip to main content

Topic: RadJet 800 (Read 30326 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RadJet 800

Reply #120
Da li taj model ima kakvu ramenjaču?

Mogao bi biti vraški brz, a pri tako visokim brzinama bilo kakav flutter će ga trenutačno dezintegrirati.

Možda da pojačaš dosjede elevona na neki način i par stripova karbona po krilu da se ne uvija (disser) čisto da ga pripremiš za velike brzine.

Pogledaj ranije postove, ima 6mm štangicu u krilu, elevone sam pojačao s 1 mm stangicom te spoj pojačao s mutnom tesa trakom te zapekao traku s fenom. Drži super.

Super Tom, koju batku imaš u unutra 4s koliko mah?

Sent from my iPhone using Tapatalk

sve piše na linku iz posta:
http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/fpv-radjet800/


Hvala tom prije nisam stigao čitat puno.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #121
Da malo obnovimo RadJet-a ,kakti nije išao dost brzo!!! ;D

Stavil sam mu danas u stražnjicu novi motorček pa za vikend idemo pičiti dalje :D

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=39939
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: RadJet 800

Reply #123
Koja je elisa? Koji setup(baterija,esc) ? Meni roditenji vise nad vratom zdanjih 3 tjedna
(vjerojatno znaš na što mislim s roditeljskog gledišta ;D) pa nisam imao šanse isprobati mog.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #124
Može video ak bu ga netko htio i imao s čime snimiti! ;D
Ajde,budemo dopeljali aparaturu i za to.

2Toki

A setup?Pa piše ti na početku ove teme,jedino sam sad promijenio motor.Prop je 4.75x4.75 (tako nekako),ESC 60A,servači THX900,batke mijenjam od 3S 1300-2200 i 4S 1300.
Samo ti još ovaj tjedan uči pa 2 mjeseca veselja,sretno sa zaključivanjem ocjena!!! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: RadJet 800

Reply #125
Hvala, imam još samo jedan predmet  :P
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #126
Krasny di si? Si zainteresiran za duo remeiden danas popodne?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #127
Evo ga, meiden odrađen, prvo je bio jedan propali pokušaj bacanja( fala zed) di su mi se odlomili oni vrhići na kraju krila.
Onda sam s laganim gasom bacio iz ruke i poletio je. Super leti i ide dost brzo. Jedino sam ja na sljetanju napravio malu pogrešku. Odlučio sam  napraviti još jedan krug pošto bi se zabio da pokušam sletit. Kako sam dodo gas i htjeo ga dignut slućajno sam dao malo alerona i zahvatio travu s krajem krila pa smo ja i Zed zaključili da mi model radi bolje zvjezde od atletičarke. Šteta je sanirana još samo moram zaljepit nos.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #128
E da jedan mali savjet, lansiraj ga iskljućivo iz ruke s laganim gasom pa dodavaj postupno jel bez gasa bude odma pal na pod. Pogotovo s jakim vjetrom u mojem slućaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #129
Ja u poslu sa novim stanom pa nikad kraja,ali sam nabavio novu makinu za Phazera pa se uskoro vidimo
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: RadJet 800

Reply #130
Super, reci ako ćeš ić ovog tjedan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #131
Evo mali udate, napravio dva leta jučer, ovo je treći.
Drugi prelet je s punim gasom ostalo letuckanje s pola ili 3/4 gasa.
http://m.youtube.com/watch?v=f8nOfVGLsco
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: RadJet 800

Reply #132
Bravo Toki ;)   Lijepo si ga letio i dobro slozio!

Odg: RadJet 800

Reply #133
Hvala coljo   :)
Odabrao sam kanal za sljetanje jel znaš kaj se dogodilo na travici.
Ovo kaj sam ga malo zarolo na sljetanju je visoka trava pokrila za mene pa nema štete.
Btw: sljetanje na drugom letu je bilo puno bolje :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki