Skip to main content

Topic: SkyWalker (Read 3967 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SkyWalker

Jučer sam oslikao skywalker u USAF matt sivu boju,pa evo kak je to ispalo:

Setup:                                      
motor:3536-1300kV 
regler:50A
elisa:8x4 APC
baterija: 3x2200mA

Model info:
Length: 1180mm (46.4")
Wingspan: 1680mm (66.1")
Wing Area: 35.5dm2
Wing Loading: 36.6g/dm2
Weight (approx): 1300-1800g
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: SkyWalker

Reply #1
sa CIM SI GA LAKIRAO ????  Dobro je ispalo .. Cini mi se da je jako dobro pokrilo sve  ispod ...

Odg: SkyWalker

Reply #2
Rewell boje za makete!Cijena za 14ml 11kn,a ja sam potrošio 3 bočice.Super su jer ne nagrizaju stiropor i depron. :)
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: SkyWalker

Reply #3
Ja isto jučer testirao na Izoflooru sa Humbrolovim bojama (imam i Revelove i Testorove) i kaže se super, ne topi ništa, sad još samo treba probati kad se razrijedi za airbrush....

Odg: SkyWalker

Reply #4
 :)

Odg: SkyWalker

Reply #5
jel zna ko od vas gdje ima za kuoit bocica kisika ili sta je vec to ta airbrush

Odg: SkyWalker

Reply #6
Bilo je u turbolimacu... tamo su imali i revelovu oprmu... i airbrusheve i boce.....

Odg: SkyWalker

Reply #7
he he Kisik :D Dajte raskopajte Zenama Frizidere ili skrinje :D Mali kompresor uzmite i amen ,.... Jest da dok crtas cijelo vrijeme druka ali nema veze ja vec 10 god ga imam :D

Odg: SkyWalker

Reply #8
Da znam sjecam se da je toga bilo u turbo limachu ali bilo je to davno.A sto se tice frizidera palo mi je to na pamet ali brijem da se nebi ziv probudio  :)

Odg: SkyWalker

Reply #9
Gle za kompresor frizidera vam je samo bitno da imate gore na izlazu zraka regulator mali ( ja npr imam koji automatski pusta van visak zraka) Po mogucnosti skupljac vlage (ja ga nemam ,pa kada je toplo zna se stvoriti vlaga u cijevima:( ) i samo dobra crijeva koja ce ici do airbrush .. NIKAKVA kemija ...
Ili Mali kompresor iz Npr. bauhausa za par 100kuna ... I dat ljepo ako nema tokaru da napravi samo quickSpojnicu... Makar ni to netreba ... Prelaznica sa vece cijevi na manju i amen .... :)

Odg: SkyWalker

Reply #10
za neko ozbiljnije farbanje potreban je i tank sa komprimiranim zrakom jer niti jedan kompresor neče izdrzati konstantni rad..a onda to i nije baš bezopasno..ima neki tip u zg koji to radi..kompresor iz frizidera se uzima jer je tih)a bolji mozda iz škrinje jači bude....jedini je problem da kod odvoza krupnog otpada cigići odma skinu sve te kompresore....ako nije bitno da radi tiho jeftinije i lakše je kupiti neki jeftinjak u bauhausu ili slično...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.