Skip to main content

Topic: Eh!.......da mi je?..... (Read 2802 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #1
šalju u HR ali je poštarina još jedan model, samo 142$ sa EMS-om, ma nabijem ih

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #2
Nabiješ koga, poštu? Pa probaj ti poslati jedan takav paket za Hong Kong, ispod 100-120$ poštarina nije ziher
MAK Zapad

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #3
 :'( :'(MOGLO SE I JEFTINIJE NABAVIT ALI NIJE BILO ZAITERESIRANIH ZA GRUPNO
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #4
Nabiješ koga, poštu? Pa probaj ti poslati jedan takav paket za Hong Kong, ispod 100-120$ poštarina nije ziher

Pa to je poznato da su ovi kod nas katastrofa,pošalješ nekaj 100 km dalje  pa platiš masno. :(
Robert

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #5
a danas je sve u postarini..nije problem kupiti model ali kad vidis koliko te izade postarina i ostala davanja sve ti se zgadi premda razumijem da toliki paket ipak treba doci iz Hong Konga
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #6
Nabiješ koga, poštu? Pa probaj ti poslati jedan takav paket za Hong Kong, ispod 100-120$ poštarina nije ziher
nemoj robi treskat bez veze, ducan 3 ulice dalje od hobbyking u istom gradu, istoj drzavi salje paket od 6,3kg sa EMS-om za 52$
oni imaju ogromnu zaradu na "pakiranju i poštarini" a da ne govorim da za shopove tipa HK koji imaju ugovore o slanju sa HK poštom su cijene slanja jos manje nego kad bi išao slat kao fizicka osoba, sta mislis koje kolicine robe se samo od njih salju, dnevno par kamiona...

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #7
ducan 3 ulice dalje od hobbyking u istom gradu, istoj drzavi salje paket od 6,3kg sa EMS-om za 52$
??? ??? ???koji je to dućan pokraj njih???? :o :o :o
 :-\ :-\ :-\
Daj stavi link da uzmemo koji model povoljno. ;) ;) ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Eh!.......da mi je?.....

Reply #8
ajde, kada uđemo u EU bit će cijena upola manja,






još ak plaće budu europske(wish  :D  ;D ), LOL kikiriki cijene...