Skip to main content

Topic: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm (Read 20403 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #15
Sve pet. Sretno na maidenu. Sjećam se koliko je mene bila frka kada sam nakon depron Citabrije odmah prešao na A-4 70 mm. To su bili dani.  ;)


Poskoku dobra je ideja to s Easy gliderom al vidi se da mu nedostaje snage. Vidi može li podići još i go pro pa onda imaš čist kadar - neće ti, naime, smetati prop. 

lp
Toni

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #16
dobar  build log

sretno na maidenu!

preljevnica, danas?

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #17
idu batke na punjac pa mozda ipak zavrsim na preljevnici  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #18
Mi na preljevnici..hmm malo je vjetrovito..jetovi na pisti cekaju..double maid
en..french arme&red bull alpha-jets  :P
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #19
Shit,
Toliko si me zapalio sa tim svojim reviewom, da sam si i ja morao jednog naručit, sram te bilo  ;) ;)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #20
da li je bio maiden za vikend?

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #21
Mi na preljevnici..hmm malo je vjetrovito..jetovi na pisti cekaju..double maiden..french arme&red bull alpha-jets  :P

I kako je prošlo? EDF-ovi obožavaju kada ima vjetra jer im ne smeta?  :)

lp
Toni 

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #22


biti ce maiden ali ce doci i Smiljac sa jos jednim alpha-jetom pa cemo uzivati u pakleno brzom letenju na preljevnici-jankomirski most-sava-iza sumice  :P

Kaj imate sa sobom i Race Ratove i FunJete? Jer s ovim se nebute pakleno brzo naletili  ;D
Forica mi je taj AlphaJet, samo treba tu nekaj jače zmontirat da ide kak se spada
MAK Zapad

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #23

Forica mi je taj AlphaJet, samo treba tu nekaj jače zmontirat da ide kak se spada

Imam ja turbinu 64mm i 4800 KV motor gore + 50A regler, ak ovih 150 km/h bude presporo, da pojačam :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #24
150 da to ide? Hm, vidio sam ih nekoliko u zraku i nisu mi se baš činili tako brzi.. Marjanov FunJet ide 170-180 u horizontali, pa u usporedbi s njim bih rekao da stock Alpha Jet ide nekih stotinjak i kusur. Mislim da je čak i Zagi s 2826 2200kv brži.
Ali 64mm i 4800kv bi bilo poprilično interesantno! :)
MAK Zapad

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #25
Evo, stigla i moja Alpha...da ne prepisujem sve od gradjanjina, samo ću nadodat moje slike i zapažanja.
Model je uistinu lijep i dobro napravljen, no mislim da tu prestaju pohvale.
Svi oni tip-ovi stoje s time da bih nadodao da produžne žice od prijemnika do serva u krilu i reglera obavezno zamijenite. Neke su jadne, tanke, ubi bože i jako labavo drže.

Sve ostalo stoji, baterija je napunjena i put aerodroma.............

Maiden, naravno ne bez kolege Migovika, koji svojom atletskom građom pomaže pri lansiranju mojih modela na maidenima.
Prvo lansiranje, gas do daske, model se propeo naglo u zrak, okomito, te zatim bez problema spustio nos prema tlu i pod kutem od 90 stupnjeva, sretno i razdragano provjerio tvrdoću utabane trave. COG je bio namješten da avion bude malo nosat, dakle, nije mu rep bio pretežak, samo je tako izgledalo.

Rezultat - prednji dio se raspucao na 4-5 mjesta, većina lomova je po Šavovima, dakle, po sastavu...malo cijana, uhupora i za pol sata na licu mjesta avion je bio poljepljen, nije više izgledao kao nov, naravno, jer se boja raspucala od gužvanja stiropora, no nema veze.

Snažni bacač kladiva, bombi i zjaka zvan Migovik, ponovno služi kao lansirna rampa.

Ovaj put, začudo, model normalno polijeće i leti  ??? ??? ??? a nama iznad glave roj upitnika i komaraca u borbi za malo moje krvi.
Koji klinac nije iz prve tako ? Ne zna nitko.
No model je dosta brz, ali ta turbinica ipak nema dosta snage, i pod punim gasom čudno zaštekava, pretpostavljam da je ESC preslab, no na pola gasa se da lijepo vozit, samo oprez, nije za neke akrobacije, zavoji su dugi dugi , nikako da se okrene, a brzina dosta velika.
Vertikalno zaboravite, kaže Migovik da se ni u ruci prilikom lansiranja ne osjeti neka snaga, da jako slabo to vuče (a on ipak zna, jer sam do sad 2 EDFa napravio i svi su bili 64mm, a on ih je bacao)

Nakon nekoliko preleta, slikanja modela u letu (bit će kasnije i te slike samo da se Migovik probudi) i svih inih podešavanja, odlučih se sletjet. Naravno , pri zadnjem krugu , tj. okretu, u nagnutom položaju modela, otkazao je svu poslušnost, samo sam čuo da se motor ugasio, i da ne mogu s njim upravljati ?? ??
Razlog nepoznat, kad smo došli do modela, komande su radile.
Moja pretpostavka je da je popustio produžni od ESCa do prijemnika (njega jedinog mulac nisam zamjenio) i da je tu prijemnik a i servači ostali na trenutak bez napajanja, što je bilo dovoljno da se avion strmopizdi iz brzog zavoja prema majčici zemlji.

Rezultat ovog pada i jopet nos popucao ali na drugim mjestima , naravno, turbina izletila....jedino su krila neoštećena.
Skupili dijelove i kuć, ljepljenje je sinoć trajalo 2 sata sa kombinacijama cijana, UhuPora i vrućeg ljepila, no sve sam polijepio, jes da djeluje izgužvano...al nema veze, letit ćemo ga opet dok se ne bude više mogao ljepit  :D

Dakle, ukratko, nije model za početnike, čak ni EDF početnike, iz te akcije u Zagriji, najbolje uzet Cessnu, ona stvarno lijepo leti.

Evo i slike dok je bio čitav, počevši od raspakiranja:










Stigle slike od Migovika :






Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #26
Jesi ga brzo sastavio, od paketa do maidena u istom danu.

Da li si letio s stock stanicom ili DX8?

Na koliko je CG?

ESC vruc?




Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #27
Jesi ga brzo sastavio, od paketa do maidena u istom danu.

Da li si letio s stock stanicom ili DX8?

Na koliko je CG?

ESC vruc?
Nema se tu šta puno sastavljat, ulijepiš vertikalac i pošarafaš krila.
1. Sa DX8 naravno.
2. Ne znam na pamet, ali po papirima + za 5 mm ispred.
3. Ne, samo čudno radi, imao sam već takav slučaj na jednom EDFu, stavio drugi regler i sve OK
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #28
Sad vec kad puno pitam,
koliki su otkloni za miran let ( da nije zivcan), D/R, EXPO?

Odg: Art-Tech Alpha-Jet EDF 64mm

Reply #29
Varadero, u čemu je bio problem kod prvoga bacanja modela? Je li možda bačen pod prevelikim kutom, a kako turbina očito nema dovoljno snage da ga izvuče iz takvog lošeg manevra, završilo je s nosom u zemlji?   


Inače, bit će vam u konačnici puno jeftinije ako kupite samo frame koji vam se sviđa i unutra ugradite komponente po vlastitom izboru. Tako ćete dobiti daleko bolji model i znat ćete što je unutra ugrađeno i kako. U jeftinim RTF kitovima dolaze uglavnom loše nebalansirane i teže dostupne turbine s upitnim motorima, ESC najčešćše nisu dovoljno kvalitetni pa se pregrijavaju ili zapale u letu, žice kao što sam kažeš su jako loše, horne prevelike, itd. U startu će vas koštati malo više ali dugoročno se samo dobiva. To ne znači da ne morate kupovati ovaj model kakav je al brzo ćete poželjeti iz njega isčupati sve i ugrađivati svoje a onda to više nije isplativo. Inače, drago mi je vidjeti da se opet javlja interes za EDF jer to je kod nas prava rijetkost.  


lp
Toni