Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036186 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4425
Ekipica sutra u 10h ujutro trenkanje na Bundeku...dodjite svi koji mozete malo da se podruzimo, siguran sam da u Zagrebu ima puuuno miniquadova :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4427
jel vidite kes na faci  ;D .....

3 dana letim ko majmun  8)

ponestaje mi elisa, cca 30 komada sam rasturil.... još ih samo oko 20 imam, hitno moram obnoviti stock


model leti mrak, ja ga ne šparam, ono... ni malo  ;)
xiaomi kamera je jako izdržljiva, samo 2 put sam ju uspel restartati od udarca... sve ostale kreševe je uredno zabilježila... a i video koji snima je savršen(rezervna je već na putu jer mislim da kad pređem sa polja na beton, nebu dugo...)

budem nekaj skucal na brzinu pa uplodal... samo mi je postal to već malo problem jer imam materijala za pola satni video pa budem moral rezati kratke kadrove i obavezno ostaviti zvuk da se čuje kak model vrti  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4428
Brutala :) Malo uživaš, stvari su se promijenile od prije jelda :D
Nego evo vama od danas malo brže vožnje pošto sam zadnji put dobil primjedbe da sam spori...treba cam još nagnut ak bumo se fakat lovili nabrzo :)


https://www.youtube.com/watch?v=oPFPL8CVerg


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4429
Mark guyz ;D. Evo meni danas dosao jedan afro regler tako da bi Dyno mogao uskoro u drvo. Jedva cekam

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4430
Ajd onda i ja nekaj izrezem na mobu pa puknem upload ;D neki se zale da su nedostizni pa rekoh da i tu teoriju bacimo u vodu ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4431
Tesko nekog stic dok nema putanje nego samo jurcamo :D :D :D


Nemoj se zakopavati Denke :P  8)  :P


/trashtalk off


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4433
Ajde ajde ide to i brže :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4434
Sljedi nastavak videa i dobar razlog za pauzu do sljedeceg vikenda  ::)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4435
hahaha
same here :D



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4438
evo i moj video bude uskoro... samo da ga složim  :D ....baš sad sa livade došao

danas smo mjerili brzinu sa mobitelom na modelu..... i 99km/h ide sa teretom(mobitel 130g)

setup: sunnysky 2300, 3S 1300mAh nanotech, 6045 gemfan....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4439
ekipo svakim letom sve ste bolji i brzi. Gust mi Vas je pratiti kako napredujete  :P
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(