Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036315 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5145
Napokon sam rijesio problem VTX, nabavio sam Eachine 600mw 32CH sa Banggooda i radi super, slika krcka standarno, ali za 20$ VTX meni je to super. Super je jer ima jednu tipku i na njoj saltam bandove i kanale, nema onih glupih DIP switcheva...

Jel nije ta jedna tipka za saltanje bandova vise nedostatak nego prednost?? Dok promjenis kanal smetas sve ostale pilote!?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5146
Nemoze biti nikako nedostatak. Pa nemozes mijenjat kanale dok drugi lete, tj opcenito ti quad mora biti ugasen. Ali prije svakog leta si podesim kanal po drugom da si sto manje smetamo dok letimo. Ono sa dip switchevima je koma, nakon par puta kad promijenis pocnu divljat jer stave naj jeftinije switcheva koje mogu naci u Kini.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5147
Pa da to ok. Kanali se mjenjaju dok je quad ugasen. Al posto taj tvoj ima samo jednu tipku sta nemora bit upaljen da bi mogao mjenjati? Neznam. Pitam. Ali bas zbog toga si nisam htijeo kupiti takav VTX.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5148
Cini mi se da ga moras upaliti da bi mogao mjenjati kanale.. Dali bi ovaj "dummy load" mogao biti rijesenje za problem? Neznam koliko dobro to radi i dali je zdravo za vtx.. Zna li itko??


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5150
Seki, kaj ja sad pizdim :D odlican video, pa ovo leti predobro!!

Dag - novi Juz!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5151
Dag je oduvijek bio opaki spiler samo nece pokazati sve sto zna

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5152
Najbolje trikove ne stavim u video da mi ih ne ukradete! Hahahaha

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5153
Nemoj sam blizu drveća, grizu!  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5154
Beeeeeee

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5155
Momci malo gledam prognozu i ne sviđa mi se što vidim.



Šta kažete? Nebi volio da pola ekipe odustane zbog kiše.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5156
 ;D A gle neznam kolko se nama iz ZG isplati ici ako ce padati cijeli dan jer onda nema race-a, a nije nam bas blizu doci na cugu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5157
Vrećicu na kvod i vozi ;D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5158
Meni za dexa ne smeta, on je oklopljen ko kornjaca, ali ako ce jace padati onda banana. Nadam se da fulali prognozu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5159
Kiša je požurila
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D