Skip to main content

Topic: idem letit (27.01.2013.) (Read 3689 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

idem letit (27.01.2013.)

idem na king cross malo zluftat heliće, oko 11 bum tamo

Odg: idem letit (27.01.2013.)

Reply #1
sory na pitanju s druge strane grada sam al radim na Jankomiru, gdje točno letite kod king crossa?

Odg: idem letit (27.01.2013.)

Reply #2
E steta, ja sam se tek sad probudio... sinoc je bilo burno..



Odg: idem letit (27.01.2013.)

Reply #5
onda , jer žicaju pingvini za čaj ....

kak se ponašaju ptičice na malim temperaturama ... moj protos ko da ima mali tail wag
dx9-xd8-gobac630

Odg: idem letit (27.01.2013.)

Reply #6
Opal mi je protos (ja sam kriv, nespreman sam išo divljat i onda umjesto idle up 1 sam stisnuo self-level) s jedno metar na snijeg al mu nije ništ.

Kak mi je prvo opal protos tak sam usporio pa nisam ništ isprobaval ni sa 600-tkom samo sam malo hoverao, malo piruete i tak, laganini. Ptice se ponašaju kak treba- ništ nije odskakalo.

Baterije sam držao u autu do polijetanja tak da ni one nisu patile

Tail wag ti je moguć ako ti slider baš ne klizi nego ima otpor u nekom dijelu - moguće da dođe jače do izražaja po hladnoći jer se stisne sve.

Odg: idem letit (27.01.2013.)

Reply #7
Letilo se, pa se hoveriralo, pa se zbunjeno izvlacilo iz riskantnih situacija, pa je bilo nepredvidenih slijetanja, no svi modeli su citavi i spremni za preglede i dotjerivanja uocenih problema.




Napokon sam dobro polijepio Climbera, i odletio dva dobra leta sa njim, a onda je sve krenulo krivo. Brzinski zakljuci su da je problem u prijemniku i nedobro fiksiranim krilima u trup. Guppy sam prvo poletio sa nedovoljno stegnutim propom, no sve se to rijesilo bez stete, a na kraju mi je servo pravca ostao bez kontrole, nestal je saraf pa se poluga serva izvadila.
Guppy je citav i nakon saniranja serva, spreman za ponovni let  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters