Skip to main content

Topic: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....  (Read 2597 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Ovo mi je bio prvi let u ziovtu,mogu samo rec nije tako jednostavno kao sto sam mislio....pravit znam,sklopit znam,programirat znam sad jos ''samo'' da savladam letenje.Veceras i sutra remont i onda sutra ponavljam,video ide uskoro.Nakon 7 letova i 7 padova F16 Falcon se raspao kao sto se i vidi na slici,fala Bogu kolega nije bio ljut hehe
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #1
Trebao si za prve letove napraviti nesto brzi model... vidis da ti ovaj bas ne odgovara.. ;)

Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #2
Kad vec pravis modele, napravi sebi pajpera za ucenje pa to probaj tek kao drugi model, ne sumnjam da si dobar majstor za pravljenje ali neces ih moci napraviti koliko ti treba da polupas da bi se naucio na takvom modelu :D

Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #3
hah ma extra je ovaj model al eto sam za njega imam set up ak nista drugo imam jos jednog f16 gotovog pa i ako slupamo oba i cessnu imamo gotovu od deprona ali set up nije za nju pa prvo ovo isprbavamo tj. boli me k**** odo ja namontirat sve na cessnu :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #5
mario napokon savladaces to ja sam na aladinovim avionima imo dosta letova pa opet zagi malo teze letim  a kako mislis nije setup za cessnu ?  :)

Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #6
Za cessnu mu treba odprilike 1500 kv motor,1000-1500 mah batka,serva ima,ali kod njega je 2200 kv i batka je 2200,moze batka,ali motor bi bio prejak..Ja tako mislim :)

Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #7
Ogranicis throttle na 50 % i bok :)

Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #8
damarko hvala na info a serva granicim sutra na 60 a ne na 120 xd
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #9
Prop je krivo okrenut, to ide u zrak da ga i ne vidiš ( kad je prop kak treba )  8)
Koji vam je svima da ste naopak?

Prop se okreće u smjeru kazaljke na satu ( gledajući straga ) a deblji kraj propa je na desnoj strani naprijed a tanji je s lijeve strane i više je prema nazad


Odg: Onaj osjecaj kad zoves kolegu da mu kazes ''skrsio sam ti avion''....

Reply #10
skuzio sam to i ja pa se kasnije iznenadio kad je poletio na 45% gasa
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.