Skip to main content

Topic: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje... (Read 35350 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #60
Iskreno nisam jos vagao jer mi je krepala baterija na kuhinjskoj vagi... zbog toga do daljnjeg nema ni kolaca na jelovniku  :'(

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #61
"Lassie" se nakon nekoliko tuznih godina igrom nevjerojatnih okolnosti vratio kuci  :)
Meni ponajbolji model koji sam letio, jos i danas nalazi se takoreci u prvobitnom stanju bez ijedne ogrebotine, jedino rep treba 2 kozmeticka tretmana koji su posljedica transportiranja ali nista strasno. Eventualno razmisljam da promjenim motor jer je nakon 4 godine tehnika dosta napredovala pa Kontronikov Fun480 u kombinaciji sa 3 celije nije vise "IN" i nema potrebe da mu zilama tece 100 ampera...
 

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #62
I tako je Lassie nakon 4 godine ponovo u zraku ali ovaj puta sa "FAI pogonom".  :-*
Iako je avion dosta smrsavio, je konacna masa malkoc visa od ocekivane te sada iznosi 2034gr. (18gr. olova u repu), a potajno sam se nadao cak na <2kg. Prava disertacija je bila instalacija prijemnika AR7000 sa kratkim antenama u karbonski trup, ali barem zasada nije bilo nekih problema sa dometom...
Pogonski sklop: motor Het 2W 5.2:1 , elisa 13x8" na 3S 2200mAh i vise je nego pogodan za rekreativno letenje, te mu omogucava uz penjanje ~15m/s nekih 5-6 dizanja na 150m.  8)







Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #63
Testiranje F5J-N modela "Atlantis" za sezonu 2012. u "zimskim" uvjetima  



Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #64
Prekrasan "zimski" dan na padini u društvu "old Atlantisa"  ;D














Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #65
Možda sam u zadnje vrijeme nešto manje aktivan ovdje na forumu ali ne spavam, samo malo više vremena provodim u "radionici"...polako dovršavam model za takmičarsku sezonu. Samo za info, ovu godinu u HR prelazimo iz "nacionalne klase" u zajedničku CRO/SLO F5J-400 ligu sa predviđenih 8 natjecanja. Bit će veselo  ;D























Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #66
svaka cast, ovo je profi masina koji joj je raspon i kolika ukupna tezina? Sta ide jos u nju od opreme?

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #67
svaka cast, ovo je profi masina koji joj je raspon i kolika ukupna tezina? Sta ide jos u nju od opreme?

ovo je f5j-400 kalsa u nju idu max 2 serva i motr 400 (brash)
minimalna težina je 351g
strong, light and cheap - choose two

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #68
svaka cast, ovo je profi masina koji joj je raspon i kolika ukupna tezina? Sta ide jos u nju od opreme?

Raspon 1860mm, ciljana masa (sa dodatkom olova) 351gr., motor propisani Speed 400 6V+regler Schulze 20A, 2x servo Dymond D47

Damir:
Spread-tow - zaprešićka izvedba  ;)

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #69
Evo konkurencije,
352 g, 202 cm

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #70
lajkam
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje...

Reply #71
Nakon više od godinu dana obrisao sam prašinu sa "formule 400"...  :-*

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

Re: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje...

Reply #72
Nakon nekoliko godina stanke zazelio sam sem nove nacionalke. Ovaj put radi se o jedinstvenom  kompozitnom modelu sa krilima iz kalupa, sto je po meni najveca prednost u usporedbi sa ostalim modelima koji imaju uglavnom konstruktivna krila. Rijec je o modelu Big Vortex-400 kojemu sam zbog velikih problema sa pokretnim horizontalcem izradio novi V-rep i sada napokon uzivam u letenju.

Re: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje...

Reply #73
U zadnje vrijeme pocela se promovirati nova kategorija elektro modela tj. F5K ili ukratko cukci sa motorom. Takmicarski svrha te kategorije u mnostvu preostalih elektro klasa i nije mi bas 100% jasna - osim cinjenice da mi "veterani" nemamo vise hendikepa na startu odnosno postizanja nize visine bacanja od "atleticara".  Sve u svemu cukci su jedni od naprakticnijih modela i za rekreativno letenje pa kad tome pridodamo elektrifikaciju i nova dvodijelna krila za jednostavan transport, jednostavno tom projektu nisam mogao odoliti ;D
Sa razlicitih krajeva sam prikupio dijelove od jos uvijek aktualnog Vortexa 3 i bacio se na posao. Motorizacija cukca je pravi izazov jer suvisnog prostora u tako malom trupu nema, a prevelikom unosu dodatne mase nepovratno "unistavas" letne karakteristike. Posto koristim "reparirane" dijelove modela (prije svega govorim o krilima i horizontalcu koji su bili na putu u kantu za smece) zadao sam si gornju granicu RTF modela 280-290gr. i zasad sam u tim gabaritima. Ako zelim to ispostovati nesmijem dodati ni gram olova a zabog dugackog nosa i motora u njemu, servaci su morali u krila odnosno ispod krila u teziste za repne povrsine. Samim time ispod kabine imam dovoljno mjesta za pomicanje pogonskih baterija (2S 460mAh) za postizanje idealnog tezista.
Pogonski sklop cini quad motor 1806/2300kV, ztw slim esc 15A, elisa cam prop 6x3" te spiner aeronaut 30mm. Zbog sklopivih krila jedno vrijeme trazio sam rjesenje kako napraviti konektor i na kraju se dosjetio uljepiti po jednu pin letvicu na svaku stranu i kada se krila zasarave dobije se klasicna dvoredna letvica za uobicajni konektor ;)
Jos nekoliko sitnica i u iducim danima idemo na pokusne letove, a najvise me zanima dali ce 2S biti dovoljno ili ce ipak trebati 3S  :-X



    

Re: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje...

Reply #74