Skip to main content

Topic: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište (Read 227578 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #375
Tako je. Kad im nesto fali, salju sami sebi iz Kine i onda prebacuju nama u HR. Zanimljivo, zar ne. To je njihov nacin prosirivanja EU skladista o kojem su pricali :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #376
A majku mu , valjda će konačno to poslat, nakon 3 tjedna od narudžbe koju si napravio.
Meni neke sitnice Fijijem ranije došle.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #377
pa neznam,možda sam I zabrijo jer nemrem sad nigdje vidjet odakle sam naručio...a ak se recimo logiraš a iz evrope ti je adresa tamo se odma postavi euro warehouse u kutu lijevo a ak klikneš na nešto što ima samo u global nastavi se naručivat iz global iako ti u kutu I dalje piše eu warehouse...možda sam se tak zajebo...kaj je najgore ak jesam ovaj put sve to je bilo I u eu....počinjem gubit živce sa kinezima,carinama,poštama,čekanjima,stvarno ću počet kupovat kod skupih slovenaca I njima platit da se nerviraju a ja kupit odma tu I sad na licu mjesta(ok 35km ima) kad dam lovu!! :-[
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #378
umjesto da uživam u slaganju I plodovima rada najveći dio ode na razmišljanje kada će I kako stići...a bome I ovi dućani iz evrope nabili cijene,pa kaj ja znam uvijek je bilo da je evropska cijena ko I u $ samo u eurima I to je pokrivalo troškove carine I svega....sad vidim neki tu naplaćuju I duplo pa I vise neke stvari,Kopterworx je još mila majka I ok....krajnje je vrijeme da FlyFreak osnuje dioničko društvo I otvori dućan kak se spade a od puno članova bit će I love za iskusni menađment koji će ekonomski to znat postavit I uspješno brodit između carina poreza I ostalih pičkih materina..  :-\ :-\
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #379
Kaj bi tu otvarali kad nas porokaju porezima u startu nema šanse bavit se trgovinom...

Manite se ćorava posla :D

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #380
Propala europa kad smo mi ušli  :D :D :D
Leti samo leti :-)

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #381
Kaj bi tu otvarali kad nas porokaju porezima u startu nema šanse bavit se trgovinom...

Manite se ćorava posla :D
MA ZNAM TO SAM MALO IRONIČAN..
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #382
Ma ja sam naivan nisam skonto :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #383
 ::) ::) ::)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #384
Javio se kolega za naruciti model i par sitnica tako da otvaram novu narudžbu.

1) Šišmiš

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #385
Pokušavaju mi upravo objasnit da je došlo do incidenta u EU skladištu i da preusmjeravaju sve na UK :D

Sad ona meni govori kao vratićemo vam lovu pa si vi opet naručite. Jebo me pas ak je normalna.

 

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #386
Oni su totalno pukli, svi se zale nsa [shadow=red,left][/shadow]to eu trziste da jako kasni, prije je bilo ok
Leti samo leti :-)

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #387
Oni su totalno pukli, svi se zale nsa [shadow=red,left][/shadow]to eu trziste da jako kasni, prije je bilo ok

Otići ću do Nizozemske i pobit im cijelo skladište, nije me briga za zatvor ni ništa samo da im prstiće trgam prvo a onda lagano okice rješavam sa propelerčičima

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mmrzim ih gamad smrdljiva FUJ. :'( :'( :'(

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #388
Preočajni su. Zed kako sam ti ja mislio platiti solarno, nisam ti niti uplatio ovih zadnjih 120kn, pa ako dođe do vraćanja love meni ništa nisi dužan. Jesi sutra u radionici ujutro, preuzeo bih onaj prvi paket?

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #389
Pokušavaju mi upravo objasnit da je došlo do incidenta u EU skladištu i da preusmjeravaju sve na UK :D


Neki dan kliknem ja na EU skladište i pretražujem kaj ima i kada skužim da sam na UK skladištu.
Kliknem opet EU, kada kroz par klikova opet završim na UK skladištu.

Nadam se da neće zaj*** sada ovu zadnju skupnu narudžbu. Cijeli dan stoji da je "isprintana i da se upravo pakira".