Skip to main content

Topic: ZG letenje za vikend (Read 149640 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #105
Danas je travica opcija, a Renatu cemo u goste preko nasipa :P

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #106
Ok, travica, samo moram prije nje do Bauhausa...
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #107
Ipak se letilo, suncan i vjetrovit dan. Najhrabriji su ostali najduze :)


Odg: ZG letenje za vikend

Reply #108
Čestitke na Hawk maidenu Smiljac. Prava pila.  ;D
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #109
iako  vjetrovito,ljepo je bilo. Smiljac i ja smo imali formacije mali combat i tak.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #110
Bilo je dobro unatoč vjetru i hladnoći.
Na kraju nisam uspio poletjeti sa DEXom nešto me zezalo ...
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #111
Čestitke na Hawk maidenu Smiljac. Prava pila.  ;D

Hvala Renato, iako Hawk ima light setup leti dobro. Šteta što sam ga morao otežati naprijed da dobijem ispravni CG i sada ima oko 1300 g. Kombinacija motora Axi 28-20/12 sa elisom 12x6,5 teško može zakazati. U vertikali ne penje tako brzo kao da sam stavio jači setup koji će pricekati drugu priliku (motor Mega i elisa 16x17)  :)

 

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #112
Ja nisam stigao danas, imao neki turnir  ;D, Boha kaj te mucilo sa Dexom

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #113
Ja nisam stigao danas, imao neki turnir  ;D, Boha kaj te mucilo sa Dexom

DEX (KK2) nije želio proraditi, a mislio sam ga odvoziti na kraju kada su već svi otišli 1400+
Sada na stolu uredno uđe u SAFE mode ali vani je nešto ispisivao da treba sinkronizirati ili ponovno kalibrirati ne sjećam se.
Možda mu je bilo prehčadno. Slična situacija ako se sjećaš dok si ga i ti prvi puta podešavao. Nakon spajanja baterije samo je bipkao.



9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #114
IZGUBIO sam mjerač brzine vjetra / temperature jer sam ga kod Čustić hortikulture stavio na krov auta i negdje na povratku je skliznuo.
Pa ako ga netko slučajno pronađe ima pivo ;-)


http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17800__Hobbyking_Digital_Anemometer.html
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #115
A da nekad KK2 hoce ispisati da ju treba kalibrirati, jer kad palis quad nakoso onda malo se buni. A problem je i taj kad batka malo stisne KK2 hoce poluditi, Ali skuzio sam taktiku. Ubacis batku , drzis quad sto ravnije mozes i spojis batku i sacekas jos koju sekundu i sve radi ok

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #116
IZGUBIO sam mjerač brzine vjetra / temperature jer sam ga kod Čustić hortikulture stavio na krov auta i negdje na povratku je skliznuo.
Pa ako ga netko slučajno pronađe ima pivo ;-)


http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17800__Hobbyking_Digital_Anemometer.html


Jutros prošetao kod nasipa pa sve do hortikulture ali ništa nisam pronašao. Tko zna gdje je to skliznulo :-(
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #117
Sunce je predivan dan gdje su letači zašto se ne leti? :o

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #118
Ja sam sutra free, pa ako netko hoce prijepodne ili oko podne bacit đir javite. Pošto nemam prevoza još uvijek kretat ću se oko Knežije (DIF ili Savski most)

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #119
Valjda se Preljevnica osušila, dobar razlog da se dogovara vikend letenje dok je još sunce :) (suncobran netreba)