Skip to main content

Topic: Tuning stanice (Read 1750 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tuning stanice

Napravio sam mali tuning stanice od jedne stare ruter antene jer ova original mi je imala mali domet a sa ovom sam dobio odprilike 500 metara više.Stanicu sam otvorio izvadio ovu malu vanjsku i bez bušenja ili čega drugog spojio ovu veću bolju tako da je ako će trebati da ju  vratim u prvobitno stanje.Stanica još u sebi osim ove vanjske ima i unutarnju antenu u ručki za nošenje koja je isto ok sa dometom.Zanimljivio je što stanica u tajnim postavka ima odabir koji antenu želite koristiti vanjsku ili unutarnju,dobra stvar kod te stanice.Od stare ambalaže sam napravio i malu zaštitu za stanicu da ju lakše transportiram i da mi se nešto neošteti kod transporta.Bila je prozirna plastika ali mi je trebala plastika za spojler na RC autiću pa reko od ovog što je ostalo napravit ću zaštitu da se nebaca i obojao u crnu boju.Još ću samo flashati stanicu da umjesto sadašnjih 6 kanala dobijm još 4 kanala više, ali nemam USB kabel da to napravim pa ću se malo strpiti, ili ako neko ima SkyFly,Turnigy  USB kabel možda mi ga i posudi da ubacim software ?  :) .


Re: Tuning stanice

Reply #1
Ako je to ovaj kabel, mogu ti ga posuditi. 
samo zemlja je granica....


Re: Tuning stanice

Reply #3
Puno hvala za kabel,sada je maximalno tunirana  :) za moje potrebe.  :) 4 prekidača više dobro dođu a da nisu samo ukras na stanici  :)