Skip to main content

Topic: rusenje mlaznog aviona (Read 73515 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rusenje mlaznog aviona

[attach=1]
[attach=2]
poletanje sve je ok
[attach=3]
jos sve u redu kod poletanja
[attach=4]
sve u redu u zraku
[attach=5]
popusta dio horizontalca u zraku (pri velikim brzinama preko270 km )[attach=6]
posledice toga [attach=7]
desilo se 2009 na Pulskom sportskom aerodromu kod medulina , avion sam sam pravio (drugi je bio bolije napravljen) :'( :'( :'( :'( :'( :'( :D :D :D

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #1
strašno.. kako su prošli djelovi, turbina i elektronika?

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #2
Strasno, koliko kosta takav crash jet model?




pozz
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #3
strašno.. kako su prošli djelovi, turbina i elektronika?
:'
 :'( od aviona samo komadici servoi dijelomicno mrtvi, prijemnik nisam ga nasao,kao ni baterije , turbina odletela 70/89m daleko u neko grmlje ( cak su se i zmije razbezale od straha ) na njoj steta oko 150 eur piloti su mrtvi , elektroniku od turbine takodje nisam nasao na mjestu udesa. :-[ :-[ :'(


Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #5
 ::)[attach=1]
     [attach=2]
    [attach=3]
  moja prva turbina prije 15 godina napravljena danas muzejska vrijednost, sada imamo mnogo bolje.Cvetko iz NL

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #6
[attach=1]
[attach=2]
[attach=3]
[attach=4]
moj probni stol za turbine,  na njemu testiram nove stare i revizirane turbine , merim potisak temperaturu broj okretaja pritisak goriva i potrosnu, eto to je uglavnom sve ??? ::) 8)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #7
Cvetko iz NL

Di se na karti može naći ovo NL , mislim jako bi rado vidio oavko nešto na zemlji ,aa kamoli u zraku!

Da ne poćenje to NL sa H.....
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""



Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #10
Cvetko iz NL

Di se na karti može naći ovo NL , mislim jako bi rado vidio oavko nešto na zemlji ,aa kamoli u zraku!

Da ne poćenje to NL sa H.....
nema problema ja cu onda da izostavim te kratice.

Ne obaziri se na njega Cvetko,
ne poznas ga a i bolje da ne,
SAMO NASTAVI DALJE,
Tvoji Prilozi su veoma vrijedni. !
poz.Iv

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #11
Ja fakat ne znam što je tom čovjeku >:(


Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #13
Cvetko iz NL

Di se na karti može naći ovo NL , mislim jako bi rado vidio oavko nešto na zemlji ,aa kamoli u zraku!

Da ne poćenje to NL sa H.....

Tebi je ipak More do Koljena !

kada bi samo jednom nesto pametnoga napisao ?



Kad si mi se već direktno obratio , da ti i odgovorim ,,ali ipak nema smisla .... :D :D :D




Cvijtko samo me interesirala lokacija , pretpostavio sam  da je NL -Holandija ,(mislim da nema nikakve veze sa Istrom što bi mi bilo puno draže jer bi bilo dostupno) , ako je onda mi je ovajko i onako pre daleko!!!!
Tako da kratice nisu bitne , već lokacija , ili si ti to već na pisao , a ja nisam čitao...vjerojatno da si u Istri bi odavno ćuli za ovo!!!Pre dobro je!!
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #14
Cvetko iz NL

Di se na karti može naći ovo NL , mislim jako bi rado vidio oavko nešto na zemlji ,aa kamoli u zraku!

Da ne poćenje to NL sa H.....

Tebi je ipak More do Koljena !

kada bi samo jednom nesto pametnoga napisao ?



Kad si mi se već direktno obratio , da ti i odgovorim ,,ali ipak nema smisla .... :D :D :D




Cvijtko samo me interesirala lokacija , pretpostavio sam  da je NL -Holandija ,(mislim da nema nikakve veze sa Istrom što bi mi bilo puno draže jer bi bilo dostupno) , ako je onda mi je ovajko i onako pre daleko!!!!
Tako da kratice nisu bitne , već lokacija , ili si ti to već na pisao , a ja nisam čitao...vjerojatno da si u Istri bi odavno ćuli za ovo!!!Pre dobro je!!

Mozes mi odgovoriti,
a ja sam moj Sud napisao na osnovu toga sto o tebi znam,
jednom si me imao na Meti !

ako sam pogrijesio ili te pogresno razumio OPROSTI !
Pozdrav,iv