Skip to main content

Topic: baterija,punjač... (Read 4315 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

baterija,punjač...

pozz

Može li mi ko pomoč oko nabave (za autič):1. Baterija
                                                                    2. Punjač za tu bateriju
                                                                    3. Motor(po mogučnosti brushless) i ESC 8)
                                                                    4. i servo 8) 8) 8) 8) 8)

Odg: baterija,punjač...

Reply #1
Ovo je malo preopsirno...

Moras malo detaljnije. Barem velicinu, model i zeljeni rezultat.
I naravno, buđet :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: baterija,punjač...

Reply #2
imam jedan kamion omjer je oko 1/24 nije metalni pozz

Odg: baterija,punjač...

Reply #3
i željeni rezultat da ne skuplja prašinu da se malo pomakne xD


Odg: baterija,punjač...

Reply #5
Nevalja....


30C za 2$ ima samo na papiru :)


A sto ce ti buzzer?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: baterija,punjač...

Reply #7
Meni kad celija dodje na 3V mogu je baciti :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: baterija,punjač...

Reply #8
Nevalja....


30C za 2$ ima samo na papiru :)


A sto ce ti buzzer?


Nije 2$ jer šalju besplatnom poštom, a poštarinu su mi naplatili uredno 11$ tak da je prava cijena baterije 70kn. ..ak se uzme u obzir da proizvodnja jedne takve baterije košta 1$ na kraju proizvodne trake, mislim da nisu muljali za 30C oznaku.  (a i kupil sam si za koaksijalca jednu 1600mah 20c 3.7v i čudo više ne dropa nakon 2 minute leta neg nakon 15 minuta (a ta je koštala 3$ skup sa shippingom)  :P


A buzzer...tak da si ne sjebem čelije jer buzzer prati svaku čeliju posebno i otkopča ju kad padne ispod 3.1v  :)

btw. pital sam općenito, dal bu mi za HBFPv2 bila dosta ta baterija i dal je uopće jača od tvorničke (pošto mi je tester za napon crko pa neznam kolko je jaka uopće stock baterija na HB-u)   :o
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: baterija,punjač...

Reply #9
Pa kaj ESC nema cutoff?
BTW nemoj nikad vozit do trenutka kad buzzer zatuli ili kad ti ESC cutoffa struju, jer i tak možeš sje* bateriju, već kreni od 5 min vožnje i polako povećavaj dok ne otkriješ nakon koliko min ti isprazni batku do 20% nazivnog kapaciteta. Tak su mene dečki tu naučili :)
MAK Zapad

Odg: baterija,punjač...

Reply #10
Pa kaj ESC nema cutoff?
BTW nemoj nikad vozit do trenutka kad buzzer zatuli ili kad ti ESC cutoffa struju, jer i tak možeš sje* bateriju, već kreni od 5 min vožnje i polako povećavaj dok ne otkriješ nakon koliko min ti isprazni batku do 20% nazivnog kapaciteta. Tak su mene dečki tu naučili :)

allready on it  ;)
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: baterija,punjač...

Reply #11
da je to prava 30c batka onda bi morala izdržat opterećenje od skoro 70 ampera, a strah me i pomislit kaj bi bilo da ju spojiš na nekaj kaj troši 70A :)

budeš vidio kad ćeš letit nekaj kaj troši puno ampera a nemaš mjesta za veliku bateriju, na tak nečemu se vidi prava c oznaka baterije
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: baterija,punjač...

Reply #12
da je to prava 30c batka onda bi morala izdržat opterećenje od skoro 70 ampera, a strah me i pomislit kaj bi bilo da ju spojiš na nekaj kaj troši 70A :)

budeš vidio kad ćeš letit nekaj kaj troši puno ampera a nemaš mjesta za veliku bateriju, na tak nečemu se vidi prava c oznaka baterije

čru, čru..
pitanjce, kolko ampera zajedno mogu imati stock motori sa servima na honey bee 2-ki (fp, ne cp)?  :-X
Puna baterija? ŠAJNI! :D


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.