Skip to main content

Topic: HobbyKing processing time (Read 5280 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HobbyKing processing time

dal ste dobili ovu poruku kad odete pod "your orders"

Quote
NOTICE
Our international warehouse is experiencing delays in packing orders due to a manpower shortage.
Currently an average delay of 5 days is to be expected on all orders made to the International warehouse (Hong Kong/China).

We are recruiting more warehouse staff and working overtime at present to reduce the order delay.

We appologise for any inconvenience caused.

Ili sam to samo ja jer sam se vec 3 puta zalio u zadnjih 6 dana na processing time :D

imam 3 paketa narucena, razmak 2 dana i srednju narudbu su mi poslali a prva i treca je "in printing queue"  ::)

Odg: HobbyKing processing time

Reply #1
Također, ista stvar
MAK Zapad

Odg: HobbyKing processing time

Reply #2
Isto.

NOTICE
Our international warehouse is experiencing delays in packing orders due to a manpower shortage.
Currently an average delay of 5 days is to be expected on all orders made to the International warehouse (Hong Kong/China).

We are recruiting more warehouse staff and working overtime at present to reduce the order delay.

We appologise for any inconvenience caused.

Odg: HobbyKing processing time

Reply #3
Razlog

Universiade Games in Shenzhen, China

Shenzhen City will hold The Universiade Games from August 12 – 23, 2011 and the Chinese Government has announced a number of days off for Governmental Departments including August 11 – 14 and 22 – 24 for the celebration of the opening and closing ceremonies.
The Shenzhen Government has also set traffic restrictions at different time periods of the day and over different areas during the Universiade Games. Restrictions will be greater during the opening and closing ceremony days.
 
Customs regulations are tightening up during this period and all shipments are subject to more detailed customs inspections. During the traffic restriction period, it will be important to schedule jobs with as much advance notice as possible.

Odg: HobbyKing processing time

Reply #4
evo da se nadovežem na ovu temu.. ja evo već 18 dana čekam neke motore šta su kad sam ih platio, nije ih bilo na lageru.. e sad došli su na lager ima 4 dana a status idalje stoji da sam ih platio tj. samo dvije one viđene oznake....  Više ne kupijem od Hobby kinga iz 3 razloga..

1. zato sta pošiljke treba čekati i imaju glup sistem...
2. neznam ni di mi novci idu niti znam od koga kupujem, bojim se da nemaju nikakvu odgovornost niti kupac tu šta može ako nešto zakaže.
3. ebay ima feedback, ima isto širok asortiman proizvoda. i ako prodavač ima 10 000 artikala prodanih i 97% feedback, onda tu nema brige i šta je najbitnije svi se boje negativnog feedbecka jer cuvaju
svoj ugled a ugled se zaprlja jedino lošom podrškom...

Evo sve stvari sta ebaya su došli u roku od 10-20 dana dok sa HK-a cekam i više od mjesec dana...

Odg: HobbyKing processing time

Reply #5
a čuj, ima na forumu podosta ljudi s preko 100 ordera s Hk-a,
ne bi mi kupovali tamo da ne valja.

to što si kupio nešto  što je bilo na backorderu pa se žališ da ti dugo putuje... nije baš razumno.

ok, u prosjeku 2 tjedna treba da nešto stigne, nekad za 7 dana, nekad za 20, ali ništa strašno.
pa shipping je 5$ na paket od pola kile. imaju skuplje i brže metode (probao sam i EMS pa vrlo brzo stigne, 7 dana  http://www.flyfreak.net/index.php?topic=2945.msg27245#msg27245)
probaj poslati paket od pola kile iz zagreba na rab, pa napiši koliko su ti naplatili kutiju i poštarinu  ;) onda buš vidio da nije to ni tolika drama pričekati malo s HK-a.


ovo što ne znaš di novci idu  ???  pa vidi se točno di idu na paypalu i računu koji dobiješ.

na ebayu jasno ima feedback, ali su to mahom privatne osobe pa je to potrebno.
a na HK imaš review, discussion, te rasprave na rcgroupsima i diljem interneta o nekom proizvodu, pa uz malo zdravog razuma možeš puno saznati i odlučiti jel nešto valja ili ne.

Odg: HobbyKing processing time

Reply #6
po***im se na onaj review ispod.. he he... google i ovi forumi su za to... hongkong airmail mi je dosta brz i pretežito je free shipping... cuj ti po svom ja cu po svom. ja kupujem  godina vec preko ebay i nikad problema, sve se zna...
kupujem sta mi se ponudi.. koji k stoji ponuda ako je nema na skladištu... prosle godine sam kupio optiku u vrijednosti od 5500kn, narucio na mostar, i cariniku dao za kavu... sve ima svoje...  8)

Odg: HobbyKing processing time

Reply #7
.. koji k stoji ponuda ako je nema na skladištu...

Ne kužim ovaj dio. pa lijepo ti piše što je na backorderu.
A koliko znam skoro svaki dućan ima obavijest o tome što sve ima u ponudi i što je od toga na backorderu.

Ja kupujem preko neta negdje od 2007. Na HK-u imam preko 100 narudžbi a preko ebaya neću ni reći.

Imao sam 3-4 situacije i sve su bile preko ebaya.

Ovdje iz prve ruke vidiš reakcije ljudi na kupovinu. Na ebayu ti je pola feedbacka generički.

Kupovao sam s ebaya stvari koje se inače kupuju s HK-a i ista stvar došle su bez problema jednako dugo čekanja, no bile su nešto skuplje.

Za optiku tako i tako ne služi HK.

Odg: HobbyKing processing time

Reply #8
Ja sa HobbyKingom nisam imao nikakvih problema..
Kupovao sam do sad i kupujem i dalje...
Dobro da ih imamo po tim cijenama...

Odg: HobbyKing processing time

Reply #9
Ja sve do sad nisam imao problem sa HK,  ali kod poslednje narudzbe, mi je uredno paypal poslao obavjest da je uplaceno, kao i moja banka, ali na HK narudzbi i dalje stoji "unpaid"
Ne znam ima li to veze su sve narudzbe dosad bile najvise 40$ a ova je 120$

Odg: HobbyKing processing time

Reply #10
Ja sve do sad nisam imao problem sa HK,  ali kod poslednje narudzbe, mi je uredno paypal poslao obavjest da je uplaceno, kao i moja banka, ali na HK narudzbi i dalje stoji "unpaid"
Ne znam ima li to veze su sve narudzbe dosad bile najvise 40$ a ova je 120$

Kontaktiraj live chat na HK objasni situaciju, ako nisi ziher.

Ali u principu znalo se i meni dogoditi da prođe koji dan da se ništa ne promjeni na statusu makar je plaćeno.

Ja bi ipak provjerio na tvom mjestu, s tim stvarima je najbolje odmah reagirati.

Reci im samo da provjere status te i te narudžbe prije nego im objasniš.

Odg: HobbyKing processing time

Reply #11
Sinoc sam chatu sve rijesio :)