Skip to main content

Topic: flysky povezivanje problem (Read 2273 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

flysky povezivanje problem

Pozdrav svima...
Imam problem s povezivanje fsia resivera s stanicom....kada prikopcam bateriju resiver blinka brzo kao da je stalno u bind modu...kad ukljucim stanicu fsi6 u bind modu onda resiver prestane blinkat brzo i pocme polako kao kad je povezan....i kad ponovo priljucim bateriju i upalim stanicu resiver opet brzo blinka kao u bind modu i stanica se nepovezuje s njim...dali je netko ima kakav slican problem...
Spajam u pmw nacinu na xracer f3
Kad stavim fs a8s reciver sve funkcionira ali u ibus modu
Dali mozda ima veze sto je stanica updatovana

Odg: flysky povezivanje problem

Reply #1
bok,


ja imam FS-i6S stanicu i par receivera i sve mi radi super. Nakon prvog Binda svako iduce paljenje ide bez problema
jel koristis Models funkciju, ja recimo za svaki receiver imam drugi model spremljen kako ne bi morao bindat svaki put iznova kad koristim drugi receiver?



Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: flysky povezivanje problem

Reply #2
Imam dva recivera fsia6 i obadva isti problem...znaci svaki put kad dam napajanje oni brzo blinkaju kao da su u bind modu...
A na fsia6b se spoji bez problema kao i na a8s sad nevjerujem da su oba dva fsia6 riknula posto je jedan potpuno nov

Odg: flysky povezivanje problem

Reply #3
ja imam fs-ia10b, x6b i ia6c od turnigija i nemam taj problem
gledao sam malo po youtubeu i binding je isti kao i za sve ostale receivere, tako da imas zanimljiv problem:-/ sretno!
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: flysky povezivanje problem

Reply #4
Mozda si prebacio modulaciju na AFHDS umjesto na AFHDS 2A.

Odg: flysky povezivanje problem

Reply #5
poozz...ja mislim da ovi ia6 reciveri nemaju i-bus,pa probaj na stanici upalit ppm ...good luck

Odg: flysky povezivanje problem

Reply #6
Rijesen je problem....oba dva su u smecu i koristim x6b umjesto nih
hvala svima na savjetima