Skip to main content

Topic: Tumačenje carine u pošti (Read 10690 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tumačenje carine u pošti

Reply #30


Ja bih osobno volio vidjeti pravu malu tvornicu/manufakturu u HR koja bi u svijet izvozila vrhunske aviomodele.
E to bi i ja volio da bude u lijepoj našoj. Pa da bude i početničkih modela, da se što više djece odmakne od kompjutera/facebooka i online igara, i trče po livadi sa svojim aviončićima i jedrilicama.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Tumačenje carine u pošti

Reply #31
Ja bih osobno volio vidjeti pravu malu tvornicu/manufakturu u HR koja bi u svijet izvozila vrhunske aviomodele.
Ima ih, ja vidio, ali rade isključivo modele za takmičenja. Prije godinu dana, sa tim proizvodom - dvije pobjede u Svjetskom Kupu (WC) .
Damir

Odg: Tumačenje carine u pošti

Reply #32
Ja bih osobno volio vidjeti pravu malu tvornicu/manufakturu u HR koja bi u svijet izvozila vrhunske aviomodele.
Ima ih, ja vidio, ali rade isključivo modele za takmičenja. Prije godinu dana, sa tim proizvodom - dvije pobjede u Svjetskom Kupu (WC) .
Damir

Gdje? Tko su ti ljudi, zašto se za takve pozitivne stvari ne čuje?
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Tumačenje carine u pošti

Reply #33
Gdje? Tko su ti ljudi, zašto se za takve pozitivne stvari ne čuje?
Vrhunski F1A model, čak je i vlastita elektronika i soft... sačaste kevlarne jezgre i napredni spread-tow karbon u finišu, 5 serva za regulaciju leta + radiolokator za traženje .
http://aeromodelarstvo.net/Forum/forums/thread-view.asp?tid=1875&posts=26&start=1

Otišli smo u OT  :D , sorry Krešo na spamanju teme !

D.

Odg: Tumačenje carine u pošti

Reply #34
Ma Leki je klasa za sebe, svaka čast čovjeku, znam ga dobro.  ;D

Nego, ja odnio račun, pa je carinik tražio još i izvod iz banke što mislim da je previše privatna stvar, ali sam faksirao paypal transakciju, pa ću vidjeti što će biti. I prije je išlo sa paypal transakcijom.

Odg: Tumačenje carine u pošti

Reply #35
Gdje? Tko su ti ljudi, zašto se za takve pozitivne stvari ne čuje?
zato kaj smo u vukojebini u kojoj je vijest za nacionalni dnavnik da je kreveljina rodila..zato se za ovakve pozitivne stvari ne čuje  :D :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.