Skip to main content

Topic: Skyzone VS Dominator (Read 1505 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Skyzone VS Dominator

Dobio sam na test cuvene Skyzone cvike sa diversity 32ch prijemnikom pa reko da usporedim sa Dominatorkama sa kojima sam prezadovoljan. Na prvu cvike na izgledaju super, torbica je mrak, dobijes hrpu kablova. Upalim ih, cak pase baterija od dominatorki, kad ono opaaa, slika po visina kao na dominatorkama , ali je malo šira. Nesto kao 4:3 i 16:9 usporedba. Kvaliteta slike je odlicna, u principu tu ne vidim neku preveliku razliku od dominatorki. Super je sto se da podesavati razmak izmedju ociju, mada mi to nije problem  na dominatorkama,ali eto ne skodi imati.  E sad meni najveci problem je taj sto sam prosao po svim bandovima i kanalima i nemogu dobiti super sliku sa immersona 600mw, opet problem kao sa njihovim 32ch prijemnikom, dobijes sliku , ali skroz vijuga, kao da nije u savrsenom kanalu. Na walkerinom predajniku radi super, a vjerujem i na boscamu. A bas sam htio isprobati jedan let da vidim kako funkcionira diversity kad šipak. Nema veze frend ce ionako letiti s njima na boscamu. Mozda i slozim neki video za usporedbu, za sad slike