Skip to main content

Topic: --- (Read 21579 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #15
Ma 1.2 je bolji izbor, ali onda bi trebao letiti na nekom UHF long range i to je onda mrak kombinacija, ali mislim fpv staviti na quad sa nazom i gimbalom , a tu 1.2 stvara velike probleme GPS-u. Mislim letiti najvise do 1-2km, koliko ide frsky jer ipak je to quad ne avion,  a ovako i imam telemetriju a sa ovom kombinacijom sa foxtecha ce biti ok. Evo super video koji je Dr.Tom stavio gdje usporeduje razne fpv kombinacije

5.8 1.2 fpv TX + antenna comparison

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #16
to te ja pitam, ide quad super, moras si naci drugu lokaciju, inace ti dosadi, tak i ja nakon 3 puta vise mi se neda na toj lokaciji letiti

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #17
Nice.. Svaki dan normalno da padne neka nova ideja za modifikacijom.
Pošto sam sada učestao po terenima (  i obilascima kolega letača ), javim ti se da se nađemo. Nabavio 9XR ali još nije upravljala RC JAZOM.
Meni bi trebala mala modifikacije, pošto upravljam na 433 MHz a video prijem 1.2 GHz.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #18
Da. Ručica za držanje je od plastike i debela. U njoj se nalazi unutarnja antena, ali koja trenutno nema koristi. Mogu se probušiti dva provrta i kroz njih provući vijci koji drže tijelo nosača monitora i prijemne antene. Ma nije hicha  :)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #19
Odlično. Riješio si problem koji ja ne mogu... Plivanje slike 0 bodova.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #20
Odlićno leti quad, stvarno snimka ful mirna i nista ne pliva, dobro si to slozio  ;D

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #21
Vidim dosta vozis, ja sam trenutno prizeman, cekam FPV opremu, kinezi stekaju, taman kad dodje past ce snijeg

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #22
stvarno su dobri snimci  :) ,a mogo bi malo lokaciju promjenit  ;)

da li dodatno stabiliziras snimke na kompu ili je to bas orginal?


Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #23
Odlican let i video !
Jedan mali OT, koja je to pjesma (pjesme) u zadnjem filmicu? Jako mi se svidaju :)

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #24
Puno hvala :)
Shazam ih ne prepoznaje, a stvarno su odlicne !

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #25
Hvala jos jednom !

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #26
super su to motori, ja vec letim s njima vec neko vrijeme i isti su kao prvi dan, a i nakon crasha gdje je quad od 2kg pri ful brzini direktno se zabio u jedan od motora u asfalt , ovaj se nekim cudom prezivio, osovina se mrvicu savinula, ali skoro pa neprimjetno, makar sam mislio na prvu da nije nista prezivjelo

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #27
Ovako ja sam ti vozio graupnere 11x5 na 3S i na 2x2200 Zippy sam imao 10min, probao sam i 10x4.5 Rctimer karbonce , ali onda mora 4S jer nema snage i sa zippy 3700 oko 7min, sa graupnerima 10x5 sam imao malo manje. Tezina quada je 2200g prosjek, ovisi koje batke stavim

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #28
Ma mislim da ce ti na 12" biti super na 3S, ja bi isao na to, ali maksimalno mogu staviti 11" i tu sam vec na granici. Manje ce ti se grijati regleri na 3S i opet sigurniji si, manje celija po batki, manja vjerovatnost da nesto krepa. A i duze bi trebao letiti jer ipak 3S su lakše batke

Odg: Moj X-Quad v2.1 FPV

Reply #29
Sad sam se sjetio, jesi skratio one 3 šarafa s kojima šarafiš prop mount na motor, to su jedino malo zeznuli , predugački su i prolaze jako blizu namotajima, ja sam to samo cvikama skratio par mm