Skip to main content

Topic: Kopterworx vjesti (Read 3350 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kopterworx vjesti

Čestitam na ulazku u EU. E sada su se stvari malo promjenile i malo čete lakše da kupujete stvari od EU shopova.Ali povrad pdv-ja je druga stvar koju čete morati brzo da zaboravite osim ako imate firmu.

Sada imamo i sa Hrvatskom sklopljen TNT express ugovor i paket je dostavljen u manje od 48 sati i bez zapreka na carini što je najbitnije.
Do 1 kg 12 eur
Do 3 kg 15 eur
Do 5 kg 19 eur
Do 30 kg 33 eur

Na lageru naza lite - najboje i jeftino za quadove i ostale male ljeteče rotore.
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #1
Mi Boduli bi imali pitanje. :'(
 Zašto ne sklopite Ugovor s TNT da se plaća manje i za lakše pošiljke od 3 kg. :(
 Kao HOBBYKING. 500g, 1000g, 1500g i dalje?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #2
Svejedno je dosta skuplje, ja sam platio slanje iz njemačkog hobbykinga u Austriju 17Eur za paket od 19kg (Turnigy thunderbolt), s time da je bio i glomazan, jako glomazan  :)
Hrvatska će imati posebne pogodnosti u EU - taj film ćete gledat malo sutra  8)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #3
Daj mi molim te onda objasni kako dostava bixlera 2 iz njemačke košta 53 dolara.
Paket ispod 2 kg težak
A 53 dolara je do 5 kg paket, kako tebi za 19 kg košta 17 eura?
sada sam se logirao i provjerio to što govoriš nije istina.
U ostalom ja sam si naručio bixlera i znam koliko sam platio dostavu za paket od 2 kg.
 
 

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #4
Daj mi molim te onda objasni kako dostava bixlera 2 iz njemačke košta 53 dolara.
Paket ispod 2 kg težak
A 53 dolara je do 5 kg paket, kako tebi za 19 kg košta 17 eura?
sada sam se logirao i provjerio to što govoriš nije istina.
U ostalom ja sam si naručio bixlera i znam koliko sam platio dostavu za paket od 2 kg.

Ma ne u HR iz Njemačke nego u Austriju, kolega je naručivao na svoju adresu u Austriju a ja sam mu platio onoliko koliko je sve izašlo i sječam se dobro da je napomenuo da je shipping bio 17Eur!

Po tvome ispada da sam trebao platit dostavu Thunderbolta 300Eur, a ni autić nije toliko koštao, lol  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #5
Daj mi molim te onda objasni kako dostava bixlera 2 iz njemačke košta 53 dolara.
Paket ispod 2 kg težak
A 53 dolara je do 5 kg paket, kako tebi za 19 kg košta 17 eura?
sada sam se logirao i provjerio to što govoriš nije istina.
U ostalom ja sam si naručio bixlera i znam koliko sam platio dostavu za paket od 2 kg.

jucer uzeli 3 bixlera iz nizozemskog skladista, shipping 15 ili 17$

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #6
Koliko sam ja skonto u pitanju je bilo njemacko skladiste a ne nizuzemsko .
Mogu i ja sada reci da je dostava iz zagreba do zadra za 2 kg 20kn.
I kakve to veze ima.
Isto kakve veze ima sto je dostava iz njemacke do austrije 17eura  u ovoj temi.
Kada je lazar napisao dostava od njih do hr a ne od austrije do njih ili nizuzemske do nas.
Nema veze sta smo u uniji pa bi dostave svuda trebale biti iste.
Covjek je napiso da se pomaklo nabolje a ne na losije ko sto vi mislite.



Odg: Kopterworx vjesti

Reply #7
Pa je jer i da uzmes nesto do 3kg za 15 eura ti se ne isplati voziti do Slovenije, jedino ako ne mislis baciti jedan kupanac, jel Majk..

Re: Kopterworx vjesti

Reply #8
Evo upravo vidio kopterworxov kombi kak se vozika po puntu na krku :)
Dobro nam dosli na jadran kolege ;)




Odg: Kopterworx vjesti

Reply #9
bome su brzi, bili ja i frend ujutro kod njih  :D

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #10
Do 3 kg poštarina je 112,5 ( 15 EU ) kuna što nije puno ako uzimaš blizu 3 kg ( avion ili slično ). Čak je vrlo povoljnije u odnosu na Kineze. Ali ako uzimam nešto manje ( dvije baterije ili kablovinu), najčešće sam uzimao 500 gr-do 1000g ( naravno zbog veće poštatine, nekada carine +PDV).
Normalno je da prodavač kroz to motivira kupca da uzme više proizvoda, kako bi iskoristio što veću masu ( do 3 kg ) za isti trošak poštarine.

Nego, može li se na sajtu ponuditi plačanje karticom sa USD preko PAJPAL, pošto sam do sada sve kupovo u USD.
Ako trebamo u EURO plačati onda moram otvoriti novu karticu na EU ( Privredna banka ) :(
 

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #11
Da matjaz je na krku na odmoru. Ja još nisam ali uskoro.
Imamo i do 1 kg i malo je jeftinije od do 3kg. Takve su nama cjene dali TNT-jevci i nemogu ja to ništa.
Znam da je bila obična pošta do 1kg prije 22 eur.

Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

 

Odg: Kopterworx vjesti

Reply #12
Dečki ne se žalit......ja uzimam materijal za muzičke instrumetne u Italiji. Težina se mjeri doslovce u gramima, nikad više od 100 g.... Cijena 35 EUR, oćeš-nećeš. ;-)